Stylista – proč mít svého osobního módního stylistu

Módní osobní stylista šetří váš čas

Osobní stylista, na rozdíl od mých klientů a vás ostatních, má na nákupy čas. Osobní módní stylista běhá po nákupech a proto ví, kde mají jaké oblečení, které potřebujete a které se hodí právě pro vás. Většina mých klientů (asi 90%) jsou pracující muži a ženy a z toho jich většina má děti. Za 2 hodiny, které si vyšetří na nákupy, nemají šanci nalézt v obchodech to správné oblečení. S modním osobním stylistou zvládnete nákupy mnohem rychleji, než když jdete nakupovat sami.

Osobní stylista vám popravdě řekne, co vám sluší

Najměte si soukromého osobního stylistu. Osobní stylisté, kteří jsou zdarma v některých obchodních centrech nebo v některých obchodech mají zájem prodat to, co je v jejich obchodech. I když se tito osobní stylisté tváří nezávisle, většinou to tak není, protože jsou placení z prodejů daného obchodu. Při práci se skutečným módním specialistou platíte za odbornost, čas a zkušenosti. Pokud nejsem dobrá v tom, co dělám a můj klient nebude spokojený, už se nevrátí. Mým skutečným zájmem jste vy, moji klienti. Nejsem závislá na módních značkách nebo obchodech. Já jsem závislá na vaší spokojenosti.

Důvěra k osobnímu stylistovi

Dobrý osobní stylista vám musí rozumět. Profesionální módní poradce z vás nechce udělat nikoho nového, nechce vás změnit, nechce vás stylizovat do někoho, kým nejste. Správný osobní stylista musí pochopit váš životní styl, vaše preference a vybudovat vám takový šatník, který bude vyhovovat vašemu životu. Osobní stylistka vám ukáže oblečení, které lichotí vaší postavě ať jste malá, velká, tlustá nebo tenká. Dobrý módní stylista není jen o oblečení. Dobrý stylista ví, že oblečení není jen o trendech, ale o vašich potřebách. Dobrý stylista vám pomůže vybudovat takový šatník, abyste si byli každé ráno jistí, že vypadáte skvěle. Naučím vás, jak být soběstačný(á) a v případě potřeby vám ráda poradím.

Osobní stylista šetří vaše peníze

Pokud si myslíte, že najmout si osobního stylistu, je pro horních 20 000, tak se mýlíte. Tak schválně. Kolik oblečení vám leží ve skříni, které jste si koupili a nikdy nevzali na sebe (pravděpodobně ani nevrátili, protože jste na to neměli čas). Poradce v oblasti módního stylu vám také ukáže, jak sestavit zcela nový outfit z vašeho oblečení, které již máte ve skříni. Osobní stylisté ví, kde mají kvalitní kousky za dobré peníze najít.

S osobním stylistou je nakupování zábava

Hodně mých klientů nakupování oblečení nebavilo. Se mnou je nakupování baví. Módní poradce vám oblečení nosí do kabinky a vy se nemusíte hrabat ve velikostech a vybíhat z kabinky, protože zrovna tahle velikost vám nesedí. To osobní stylista běhá sem a tam. Osobní stylista sáhne po oblečení, které by vás v životě nenapadlo ani vyzkoušet.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version