Módní chyby v pánské módě

Módní chyby v pánské módě

Módní chyby v pánské módě děláme všichni. Někdo dělá módních chyb více a někdo méně. když se však módní chyby změní v návyky je to špatně. Nejhorší na módních chybách je, že si plno mužů ani neuvědomuje, že je dělá. Pokud chcete, podívejte se na pár tipů o pánské módě

1/ Hodně častou módní chybou je bílé tričko s kulatým výstřihem, které je vidět, pod košilí. Pod košili, pokud chcete mít tričko, (čemuž rozumím) je nejlepší tzv. neviditelné tričko s výstřihem do „V“.

2/ Módní chyba, která je vidět hlavně u starších mužů, jsou boty se čtvercovou špičkou, které byly populární v devadesátých letech. Vaše boty by měly mít nadčasovou elegantní lehce zaoblenou nebo mírně špičatou špičku. Boty se čtvercovou špičkou nevypadají dobře nikdy! Vyhněte se i botám se suchými zipy. Tyto boty jsou pro děti, které si neumí uvázat tkaničky.

3/ Špatná délka kalhot je u mužů (a nejen u nich) velice častým jevem. Kalhoty standardní délky by měly dolehnout na botu, vytvořit maximálně jeden záhyb na přední straně nad nártem a vzadu dosahovat  do místa, kde se setkává podpatek s botou. Úzké kalhoty a džíny mohou končit nad kotníkem. A poznámka: Pokud nejste fakt hodně hubení a nechcete vypadat jak lízátko na špejli, vyhněte se skinny džínám.

4/ Špatná velikost oblečení je vidět velmi často – cca 90% mužů si neumí koupit správnou velikost oblečení. jak si vybrat správné džíny. Jestli si myslíte, že když budete nosit oblečení o dvě velikosti větší, že budete vypadat štíhlejší, mýlíte se!

5/ Ty plné kapsy mobilů, klíčů a peněženek. Kdybyste pánové viděli, jak vám tyto maličkosti zastrčené do kapes deformují celou postavu. Nechcete nosit tašku? Rozumíme tomu. Tak si pořiďte ultra tenkou peněženku a skladnou klíčenku.

Vůně módní styl muže

6/ Klíčovým podpisem vašeho pánského módního stylu je vůně. Nesmí být samozřejmě příliš silná, ale měla by vydržet celý den. Na vůni nešetřete! Většina žen levnou vůni okamžitě pozná.

7/ V poslední době dělá hodně mužů módní chybu, že nenosí hodinky. Nemluvíme o chytrých hodinkách. Mluvíme o klasických pánských hodinkách, které pozvednou váš styl o level výše.

Módní chyby pro muže

8/ Trička s velkými logy prosím nenoste. Jste pochodující billboard? Nikdy byste neměli kupovat značkové oblečení pouze kvůli značce. Značka by měla být minimální a téměř neviditelná.

9/ Víte, proč jsou formální košile dlouhé? Protože patří do kalhot a ne přes kalhoty. A aby vám košile nelezla ven, proto je dlouhá.

Tak. To jsou asi nejčastější módní chyby v pánské módě. Těch módních chyb je samozřejmě mnohem více, ale tyto chyby v pánské módě jsou vidět nejčastěji.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version