Den matek 12. 5. s dárkem, který potěší

Den matek je v neděli

Máte 7 dní, abyste vymysleli něco, čím na Den matek potěšíte a poděkujete svojí mamince za starost a laskavost se kterou o vás celý život pečuje. Ukažte jí, že ji máte rádi. Jasně květina je super a neměla by u dárku chybět. Ke Dni matek můžete své mamince koupit samozřejmě nějaký klasický dárek, jako je čokoláda, parfém, bonboniéra. Vlítnete do prvního hypermarketu a je to. Nechtělo by to se ale zamyslet a v tento den svoji maminku obdarovat nějakým originálním dárkem, který jí opravdu udělá radost?

Zájmy maminky

Každou maminku zajímá a baví něco jiného. Zamyslete se! Baví vaši maminku zahrada a kytičky? Zajímá se o zdravou výživu? Mrzí ji, že není dostatečně dobrá v nových technologiích? Je upracovaná a potřebovala by si odpočinout v masážním salónu? Chtěla by mít lepší účes, ale nemá dostatek peněz na dobrého kadeřníka?

Osobní stylista a vizážista

Třeba by se vaše maminka ráda naučila lépe líčit. Den matek je skvělá příležitost jak jí dopřát nákupy s osobním stylistou a vizážistkou. Ráda vaší mamince ukáži různé vychytávky v líčení a ráda jí uspořádám šatník tak, aby byla spokojená.

Další nápady na dárky

Miluje vaše maminka kabelky? Podívejte se na nejnovější trendy kabelek.
Ráda vaše maminka peče a chtěla by se zdokonalit ve výrobě cukrářských dortů? Není nic jednoduššího než své mamince koupit cukrářský kurz
Dobrým dárkem jsou také módní doplňky a šperky a mezi námi – dobrou knihou také nic nezkazíte a uděláte radost.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version