7 zásad jak nosit pánský pásek

Pánský pásek

Pánové, víte, že pásek vám neslouží jen k tomu, aby vám držely kalhoty? Pánský pásek je mnohem více. je to jeden z mála stylových modních doplňků, který nosíte, a proto byste si na jeho výběru měli dát záležet. Pásek správného stylu, barvy, spony i materiálu může z jedné strany váš outfit krásně dokončit nebo ho ale také úplně zkazit. Aby se vám jednoduše vybíralo, mám pro vás pár tipů na co se zaměřit a jaký pásek se k čemu hodí. Moji klienti již vědí alespoň tyto 2 základní věci (aspoň doufám).

1/ Pánský pásek se zapíná na 3. dírku
2/ Barva pásku by měla co nejvíce odpovídat barvě bot. Jedinou výjimkou jsou bílé tenisky.
A jestli toto mí drazí klienti nevíte, tak jsem někde udělala chybu.
3/ Důležitá je šířka pásku. Když si koupíte pásek široký 2,5 – 3 cm, tak pravděpodobně nebudete mít problém s jeho šířkou do jakýchkoliv kalhot. Čím formálnější kalhoty tím užší pásek (2,5 cm). K džínám klidně okolo 3 cm.
4/ Stejně jako barva pásku by měl odpovídat materiál pásku s materiálem bot. Semišový pásek = semišové boty, lesklý kožený pásek = lesklé kožené boty……. Kůže není jediný materiál vhodný na pánské opasky. K ležérnějším modním outfitům se hodí i látkové pásky
5/ Mají vaše hodinky stříbrný pásek? určitě si vyberte pásek se stříbrnou sponou. Pokud nosíte manžetové knoflíčky, i ty by měly být ve stejné barvě kovu jako je spona od pásku.
6/ Vyhoďte pásky, které mají veliké nápadné spony! Jednoduchá minimalistická spona vypadá lépe. Vyhoďte i ty odřené pánské pásky!
7/ Pokud chcete vypadat štíhlejší a vyšší, volte pánský pásek v tónu barvy kalhot

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version