Jak vybrat sluneční brýle na jaře 2018?

Sluneční brýle

Investice do slunečních brýlí, které vám sluší, se vyplatí! Nechce se Vám se líčit? Nahodíte pouze sluneční brýle a rtěnku a už je z Vás tajemná žena. Noste je co nejčastěji, nezapomínejte je doma. Ocení to nejen vaše oči, ale je to i skvělý módní doplněk jak pro muže tak pro ženy a vypovídají okolí o tom jaký je Váš styl. Trendy jsou retro – kočičí brýle, pilotky jsou nadčasové, letos neuděláte chybu se žlutým zabarvením.

Pokud máte rády zdobení, kupte si brýle s perličkami nebo drahokamy. kdo má rád veliké sluneční brýle, zamilujete se do sportovní rámů, které vypadají jako lyžařské brýle. Klasikou neurazíte a čtvercové brýle jsou stále in a ještě k tomu velmi slušivé. Nejdříve než si vyberete styl, ale určete tvar svého obličeje, abyste vybrala ty brýle, které se k Vašemu obličeji hodí nejlépe. Sepněte vlasy dozadu a stoupněte si před zrcadlo, abyste mohli určit Váš tvar obličeje.

Ten, kdo má oválný tvar má štěstí – můžete mít prakticky jakýkoliv tvar brýlí. Dobře budou na Vás například vypadat čtvercové sluneční brýle se zaoblenými hranami.
Máte kulatou tvář? Cílem je Vaši tvář zeštíhlit. Nebojte se velkých brýlí se silnějšími obroučky. Vyhněte se kulatým a tenkým obroučkám
Podlouhlá tvář potřebuje zkrátit. Vybírejte obdélníkové brýle se silnějšími obroučky na stranách.
Čtvercovou tvář musíme zjemnit. Oválné a čtvercové rámy se zaoblenými rohy jsou pro Vás to nejlepší. Vyhněte se hranatým obrubám
Trojuhelníkovému tvaru obličeje sluší tzv. kočičí brýle, protože musíme horní část obličeje rozšířit.

Móda a styl slunečních brýlí

U srdcového tvaru obličeje musíme zamaskovat široké čelo. Brýle by měly kopírovat Vaše lícní kosti. Vybírejte čtvercové.
Pokud je Váš obličej drobný, vyhněte se obrovským brýlím. Byla byste v nich utopená. Barvu obrouček si vybírejte tak, aby se hodila k Vašemu šatníku. Chybu neuděláte s neutrálními barvami jako jsou černá, hnědá nebo béžová. Vyhněte se u brýlí přílišnému zdobení.
A nezapomeňte zkontrolovat UV filtr. Tmavé sluneční brýle bez UV filtru Vám mohou poškodit Váš zrak!!

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version