Jak oblékat děti do školy

Jak oblékat děti do školy

Jak oblékat děti do školy a neutratit majlant. A je to tady. Děti se za chvíli budou vracet do školy a zjistili jsme, že nemají skoro nic na sebe. Za prvé ve škole nebyly opravdu dlouho a na doma jim stačily tepláky, tričko a šortky a za druhé nějak rychle vyrostly. Nezdá se vám? Takže na nákup oblečení pro děti je nejvyšší čas. Levné oblečení můžete koupit např. v Kik, Decathlon, nebo Pepco. Módní a ne úplně drahé dětské oblečení nabízí Zara a Mango. Pakliže chcete můžete si přečíst také článek jak zabavit děti doma

Na oblečení pro děti do školy záleží

Ano. Na oblečení pro děti do školy opravdu záleží. Trochu mě vždycky rozzlobí poznámky ve stylu: Záleží, co má v hlavě a ne co má na sobě. Pokud chceme, aby se naše dítě cítilo ve škole dobře a mělo kamarády, musíme je přiměřeně módně oblékat. Tím nechci vůbec říci, aby na sobě děti měly značkové oblečení za tisíce korun. Ani to není v pořádku. Nechceme, aby se naše děti povyšovaly nad ostatní, ale ani nechceme, aby naše dítě bylo považováno za neúspěšné a ať chceme nebo nechceme dětské oblečení do celkové výchovy a budování sebevědomí patří. Nezapomeňte, že oblečení se musí líbit nejen vám, ale hlavně dětem a musí být oblečení pro děti příjemné a pohodlné. Nejlepší je, když půjdete nakupovat oblečení spolu s dětmi. Pokud bude mít na sobě dítě džíny, které ho tlačí, asi se nebude dost dobře soustředit na učení.

Výběr oblečení do školy

Podle jakých parametrů tedy dětem oblečení do školy vybírat? Vhodné je pro děti vrstvení oblečení. Na podzim bývá ráno chladno, ale přes den je ještě teplo. Vestu kterou si dítě hodí ráno přes mikinu, v poledně odloží a vašemu dítěti nebude horko.

  • Praktičnost- Košile, které bychom musely každý den žehlit nebo bílé sukýnky asi nebude to pravé. Lepší jsou určitě trička
  • Materiál – Soustředíme se na přírodní materiály. Polyester může být dětem nepříjemný
  • Pohodlnost – Dětem nesmí být oblečení malé, ale ani příliš velké. Větší můžeme klidně koupit trička nebo mikiny (aby déle vydržely:))

Oblečení pro holky

Diesel Jeans dětské Modré

Oblečení pro kluky

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..