LED bělení zubů – bezpečně a efektivně

Sada na bělení zubů

Zářivě krásný úsměv bez žlutých zubů

Trápí vás nevýrazné zažloutlé zuby a závidíte celebritám jejich zářivý úsměv? Chcete se opět začít naplno smát a nestydět se za každý úsměv? Máme pro vás rychlé a snadné řešení v bělení zubů, které zvládnete z pohodlí domova.

Bezpečné a efektivní LED bělení zubů

Pokud nechcete utrácet tisíce za dentální hygienu a bělení zubů u lékaře, ale chcete si být jistí tím, že svým zubům neublížíte a nepoškodíte jejich sklovinu nekvalitními gely a produkty, bude pro vás bělení zubů pomocí LED technologie ideální možností.

Podívejte se s námi na hlavní výhody LED bělení

  • Až o 8 odstínů bělejší zuby za pouhých 27 dní
  • Snadná aplikace, která zabere jen 10 minut denně
  • Žádné negativní či vedlejší účinky
  • Čisté zuby bez bakterií zaručí svěží dech
  • Šetrný gel neobsahující fluor
  • Zvýšení sebevědomí i vaší atraktivity
  • Konečně se budete moci bez studu od srdce zasmát

V sadě na bělení zubů najdete LED lampu a šetrný bělící gel, který nepoškodí váš chrup a nemusíte se tak obávat nepříjemného zvýšení citlivosti zubů. Sada funguje na principu účinného LED záření, z lampy vychází studené světlo o vlnové délce až 530 mn. LED lampa je naprosto bezúdržbová a její ovládání zvládne i naprostý začátečník, o napájení se stará vyměnitelná baterie CR2025.
Aplikace je opravdu velice jednoduchá a komfortní, vy si tak již po 27 dnech používání můžete užít až o 8 odstínů bělejší úsměv! Její účinek však bude nastupovat postupně a změnu poznáte již po prvním použití.

Snadná dentální hygiena

LED sada se má sice primárně starat o dokonalé vybělení vašich zubů, přináší však také další výhody, které jistě oceníte. Díky kombinaci gelu a účinného LED záření ničí veškeré zákeřné bakterie, které se nacházejí na povrchu zubu a tím zabraňuje vzniku zubního kazu. Vaše zuby tedy budou nejen bělejší, ale také dokonale čisté, což může vyřešit také problém s nepříliš voňavým dechem. LED bělící sada si navíc efektivně poradí také se skvrnami na zubech, které může způsobit alkohol, kofein nebo tabákové výrobky.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..