Jak zabavit děti během Koronaviru a nezbláznit se

Jak zabavit děti během Koronaviru a nezbláznit se

Dnešní článek nebude o módě, ale o tom, jak zabavit děti během Koronaviru a nezbláznit se. Společenské hry vám k tomu jistě pomůžou.

Abychom sebe i naše děti udrželi v bezpečí během pandemie, jsme doma. Ale to, že jsme doma, neznamená, že budeme nudit a děti budou koukat celé dny do tabletů nebo na televizi. Zkusme se podívat na celý konoravirus (pandemii) trochu optimisticky a využít čas, abychom se s našimi dětmi trochu více sblížili. Existuje spousta způsobů, jak se s dětmi doma učit i je zabavit.

Upřímně vám řeknu, že já bych se asi zbláznila. Protože já už mám děti velké, tak se mě problém, jak zabavit děti a nezbláznit se, netýká. Ale protože vás fakt lituju, tak jsem si řekla, že se podívám po internetu, co by vám pomohlo vaše děti zabavit. Také jsem trochu zavzpomínala na své dětství.

Guma

Starší ročníky si určitě vzpomenou. Galanterie mají otevřeno, tak skočte koupit prádelní gumu a ukažte vašim dětem hru, jak se skáče guma. Děti budou mít trochu pohybu a určitě je skákání bude bavit. Sousedi pod vámi to holt musí vydržet.

Knihy

Možná, že je čas přitáhnout děti ke čtení, tak využijte akce Knihy Dobrovsky.cz na dopravu zdarma při nákupu nad 300,-

Vzdělávací hry

Protože si ještě k tomu všemu musíme hrát na učitele, hledala jsem nějaké zajímavé vzdělávací hry. Protože by děti měly vědět něco o České republice, tak jsem vybrala vzdělávací hru Albi v kostce-Česká republika. Procvičíte paměť a zároveň se dozvíte mnoho zajímavého o svojí vlasti. Hra je tradiční krychle obsahujicí 71 ilustrovaných karet o krajích Čech, Moravy a Slezska, o zajímavých osobnostech, české vědě a kultuře, národních parcích, českých zvycích atd. Hra je určena pro děti již od 8 let.

Chcete seznámit vaše dítě s různými zeměmi světa? Ve společenské hře Svět v kostce se s pomocí 71 karet s obrázky různých zemí světa dozví vždy to nejzajímavější z každé země.

Experiment kreativní sada pro děti

Pokud vaše dítě rádo experimentuje, vybrala jsem hru Mechanická laboratoř . S touto laboratoří můžou sestavit až 50 různých modelů: od páky a kladky až po složitější modely, jako je letadlo, jeřáb, dragster či autíčko s mechanickou převodovkou a elektromotorem.

Rodinná hra

No a měli byste se milí rodičové trochu obětovat a zahrát si s dětmi i nějakou společenskou hru. Velmi dobré jsou recenze na na hry Catan. Tak se praštěte přes kapsu a kupte hru Catan-big box. Společenská hra Catan – Big box obsahuje mnoho herního materiálu a to – základní deskovou hru Catan – Osadníci z Katanu, rozšíření pro 5-6 hráčů, oboustranný herní plán s mapami a 4 nové rozmanité scénáře.

Tak vám milí rodičové držím palce, ať tuto dobu přečkáme všichni ve zdraví, podaří se vám děti zabavit a nezbláznit se aneb kdo si hraje nezlobí.

Mohlo by se vám také líbit

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..