Trendy módní barvy 2021

Módní barvy oblečení v roce 2021

Módní barvy oblečení pro jaro a léto 2021 nám nabízí optimismus do budoucna, který tolik všichni potřebujeme. Potom, co většinu roku 2020 jsme strávili doma v teplácích, nám návrháři nabízí barevné trendy, které nám pomohou zlepšit náladu a dívat se na život veseleji. Nyní vám představujeme 6 klíčových módních barev oblečení na jaro/léto 2021. To, že barvy ovlivňují naši náladu je nad slunce jasnější. Jasnější barvy v nás vyvolají pozitivnější náladu, kdežto tmavé odstíny barev v nás probouzejí pochmurnější emoce. Jaro v módních barvách 2021 bude šťastné a krásné. Pantone zvolila jako barvu pro rok 2021 ještě světle šedou. Světle šedou si nechme na podzim, nebo ji použijme k doladění barevných outfitů. Potřebujeme všichni optimismus!

Takže naše doporučení  v Magazínu o módě: „Nečekejte na jaro a začněte se oblékat do barevných módních jarních a letních trendů 2021 už teď“.

Rozzářete se v roce 2021 těmito módními barvami

Pastelově žlutá barva oblečení

Pastelově žlutá barva je opravdu optimistická. Kombinujte ji s teplými barvami, jako je červená, oranžová nebo karamelově hnědá.

Módní barva – jasně růžová

Růžová je jedna z nejvíce módních barev roku 2021. Růžová je zde v různých odstínech, ale čím jasnější růžová, tím lépe. Pokud se tak syté růžové bojíte, přidejte ji jen jako doplněk a zbytek oblečení nechte v neutrálních odstínech.

Módní barvy – zářivá oranžová

Tato zářivá oranžová barva je zde již několik módních sezón. Pokud ztrácíte motivaci, oblečte si oranžovou, dodá vám energii.

Módní barva oblečení – mátově zelená

Módní barva 2021 mátově zelená bude dle našeho názoru i jedna z nejoblíbenějších barev na jaře. Je to svěží jemná barva, která bude slušet každému.

Módní barva – světle modrá

Módní barvy – klasická červená

Nicméně nezapomeňte, že nejmódnější je taková barva, ve které se vy cítíte skvěle a že zrovna ta vaše barva není trendy pro jaro/léto 2021? Nevadí. Nejdůležitější je váš pocit.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..