Vánoce, cukroví a čokoláda

Vánoce s čokoládou a cukrárnou

Vánoce bez shonu a spěchu

Vánoce jsou nejkrásnější období roku. Doba, kdy se do hry vracejí staleté tradice a můžete konzumovat tolik vánočních sladkostí, kolik dokážete zvládnout. Vánoce bez shonu a spěchu a přesto stůl plný domácího vánočního cukroví! Myslíte, že jsme se zbláznili? Nezbláznili. Ať už milujete kvalitní čokoládu nebo vánoční cukroví, můžete mít štědrovečerní stůl těmito dobrotami opravdu ozdobený a bez práce. Vánoce jsou pro mnohé speciální svátky a nikdo nemá lepší vánoční cukroví a kvalitní čokoládu než Cukrářské studio Lucie Průšové www.cukrarske-studio.cz . Cukrářské zkušenosti Lucie Průšové z Francie, Italie a z celého světa jsou vidět na první pohled v designu vánočního cukroví. Jedna špatná zpráva: „Ochutnáte první sousto jejího vánočního cukroví, čokolády nebo čokoládových figurek a nemůžete přestat.“
Všechno vánoční cukroví z Cukrářského studia Lucie Průšové je vyrobeno výhradně z kvalitních surovin. Žádné potravinové náhražky jako jsou ztužovače, rostlinné tuky, konzervanty, umělá barviva nebo éčka ve vánočním cukroví z Cukrářského studia nenajdete. Cukrárna vyrábí vánoční cukroví ze živočišné smetany, másla, pravé vanilky a kvalitní čokolády.

Čokoládové figurky

Děti milují na Mikuláše i Vánoce čokoládové figurky. Ne, rozhodně již nebudeme naše děti cpát těmi různými náhražkami čokolády ze supermarketů. Pro své děti chceme to nejlepší. Chceme pro ně čokoládu, která je bez chemie. Víte, že pravá čokoláda dodává nejen pocit uspokojení a zlepšuje náladu, ale ještě k tomu je zdravá? Ano, je to tak, ale musí to být ta pravá kvalitní čokoláda a ta musí být vyrobena z kvalitních kakaových bobů. A taková je čokoláda a všechny čokoládové figurky, kterou vyrábí Cukrářské studio. Pokud si chcete dopřát na Vánoce kvalitní čokoládu s různými příchutěmi, musíte ochutnat čokolády z eshopu cukrárny: cokolada-coko.cz

Špatným nápadem není ani vytvořit vánoční balíček čokolád, vánočních čokoládových figurek nebo vánočního cukroví jako dárek pro svoji maminku nebo tatínka.

Celá rodina si tak o Vánocích pochutná na domácím vánočním cukroví a pravé kvalitní čokoládě s různými příchutěmi.
Svoji dceru, která ráda peče, zase můžete překvapit zakoupením cukrářského kurzu Lucie Průšové. A příští Vánoce? Kdo ví!! Třeba vás dcera překvapí výborným vánočním cukrovím.

Vánoce, Vánoční čokoládové figurky

Vánoce, Čokoládov tabulka s příchutí levandule

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..