Inspirace na vánoční dárek pro muže

Nápady na vánoční dárek pro muže

Najít perfektní vánoční dárek pro muže není snadné. Než se rozhodnete pro výběr vánočního dárku, rozmyslete si, co by váš manžel, děda, táta, bratr, přítel, kamarád opravdu rád rozbalil. Je muž, kterému chcete koupit vánoční dárek kutil, milovník piva, milovník vína, sportovec, milovník technologií,  nebo se rád hezky obléká? Vánoční dárek pro muže je hlavně o nápadech a ty někdy už opravdu dochází. Tak jsme pro vás v Magazínu móda dali hlavy dohromady a pár tipů na vánoční dárek jsme pro vás vybrali.
První vánoční dárek je pro milovníky technologií – nabíjecí stanice 3v1. Nepřeje si každý mít svého osobního maséra? Nápad na druhý vánoční dárek, aby se muž uvolnil po dni plném námahy.

Pokud je muž kutil, určitě ocení magnetický náramek – třetí dárek. Už nikdy nebude hledat žádné šroubky. A čtvrtý dárek je určen pro milovníky zdravého vaření.

Je muž, pro kterého je určen vánoční dárek, mistr v grilování? V tom případě se bez grilovacího nářadí neobejde a k tomu samozřejmě dobrá whisky.

Foto kalendář

A jaký je nejlepší dárek pro manžela nebo přítele? Fotografický kalendář, který je vyzdoben vašimi fotkami které si necháte nafotografovat profesionálním fotografem v Praze. Ať již ve foto ateliéru nebo v prostředí smyslné fotografie, glamour fotografie nebo fotografie aktu.

Kvalitní víno

A při prohlížení foto kalendáře si společně můžete otevřít láhev dobrého vína z Moravy. Ve Vinařství Nešetřil, které pochází ze znojma. Nabízejí zákazníkům jen kvalitní vína co chutnají jim samotným. Jak říká majitel vinařství: “Víno, to je radost a my se snažíme, aby to byla radost sdílená”.

A nebyli bychom Magazín o módě, abychom nedoporučili nějaké pánské módní oblečení a módní doplňky. Značkovým koženým páskem nebo koženou peněženkou nemůžete šlápnout vedle.

U tohoto pánského oblečení se určitě s velikostí trefíte. U pánských mikin a svetrů najít správnou velikost je mnohem jednodušší než třeba u kalhot. Nedoporučujeme kupovat jako vánoční dárek pro muže boty. Obuv je lepší, když si vyzkouší.

A nakonec trochu luxusu z kašmíru. Kašmír nebude vašeho blízkého kousat a je to jeden z nejpříjemnějších materiálů vůbec. Kašmír také opravdu zahřeje. Vybrali jsme pro vás ten neluxusnější kašmír.

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru vánočních dárků pro muže, ať už vybíráte pro jakéhokoliv muže.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version