Časté chyby na svatbě

Svatební den a jeho časté chyby

Chyby na svatbě, víte jaká je úplně nejčastější chyba na svatbě? Zapomínáme o čem je tento den. Svatební den není o tom, aby bylo všechno perfektní.  Svatební den je o vás dvou. Nenechte si tento krásný den ničím zkazit a užijte si váš svatební den. Nyní je čas, abyste přestali s organizováním a plánováním.

Nedelegujete odpovědnost za oblečení na svatbě

Další časté chyby na svatbě – nedelegujete. Delegujte na své svatbě odpovědnost na někoho, komu důvěřujete a vy se bavte a věnujte se sama sobě a partnerovi (partnerce). Předem si udělejte seznam na co nechcete zapomenout a ten dejte pověřené osobě na kterou jste delegovala odpovědnost. Určitě je dobré, aby pověřená osoba měla s sebou i tzv. KPZ.

KPZ – krabička poslední záchrany na chyby na svatbě

Spíše asi kufřík nebo taštička poslední záchrany ve svatební den by měla obsahovat:

Zavírací špendlík, náplast proti puchýřům, vaši rtěnku (lesk), lak na vlasy, lak na nehty ve vaší barvě, pilník, matující pudr, nůžtičky, papírové kapesníčky, odsávací kosmetické papírky, léky, které pravidelně berete, prášky proti kocovině, parfém, Ibalgin, pokud máte punčochy, tak určitě přibalte náhradní (doufám, že je nemáte a koupila jste si  tzv. punčochy ve spreji)

Chyba pakliže nevyzkoušíte si před svatbou oblečení, boty a ostatní doplňky

Zkusila jste  ve vašich svatebních šatech a dalším svatebním oblečením nejen stát a chodit, ale také si sednout? Je vaše oblečení na párty dostatečně pohodlné? Věnujte také dostatečný čas botám a vyzkoušejte v nich chodit doma celý den. Velmi častá chyba ve svatební den. Opravdu vás obuv nedře, netlačí? Není nic otravnějšího než boty, které vás dřou.  Pečlivě vybírejte spodní prádlo a vyzkoušejte podprsenku i kalhotky pod šatyi pod ostatní oblečení, které budete mít na svatbě na sobě. Nevíte jakou podprsenku? V dnešní době již existuje plno vychytávek. Vyzkoušejte i účes a make up, i když jdete k vaší kadeřnici a vaší vizážistce. Na fotkách vypadá make up úplně jinak. Budete více v klidu i před svatebním fotografem, když si budete předem jistá, že je všechno tak, jak má být.

Chyby na svatbě ve stanovení a kontroly rozpočtu

Tak tahle časté chyby na svatbě vás můžou stát spoustu peněz. Svatba je nákladná záležitost a určitě jste si stanovili rozpočet (Nebo ne? Tak ale honem!) Nechcete-li se dostat do trablů, rozdělte váš rozpočet na polovinu. První polovina jde na jídlo, pití, místo a druhá polovina na oblečení, šaty a všechno ostatní.

Počasí ve svatební den

Ano, počasí nezajímá, že vaše svatba je  váš velký den a může lít jak z konve nebo prát slunce. Pravděpodobně máte připravenou mokrou variantu na slavnostní oběd a párty. Ale nezapomeňte i na vaše vlasy (deštník musí mít pro vás pověřená osoba) a make up, který musí být voděodolný i kvůli vašim slzám. Máte šaty s holými rameny? Nezapomeňte krém se silným faktorem, nebo ze svatebního večera nebudete nic mít.

Chyba na svatbě – Nejíte

Nezapomeňte na snídani a sem tam si něco zobněte nebo se vám udělá špatně z hladu. Ujistěte se, že i váš ženich se najedl a nenahrazoval jídlo hned po ránu alkoholem. Jo a dejte si pozor, ať si nepokecá  svatební oděv.

Kontrola dokladů

Včas si zkontrolujte, zda máte platné doklady. To by byl fakt trapas. V den svatby je dejte do úschovy zodpovědné pověřené osobě, která je nezapomene doma.

Změna rutinní kosmetiky na poslední chvíli

Z kosmetiky použijte pouze produkty, které máte vyzkoušené. Nikdy nevíte, jak může  vystresovaná kůže na novou kosmetiku zareagovat

Projevy

Dejte přednost projevům  po jídle, když jsou hosté plní a spokojení. Hosté si projevy více užijí.

Příliš hlasitá hudba během jídla

Hosté si chtějí mezi sebou povídat nebo si klidu vychutnat jídlo. Na hudbu bude ještě času dost.

Děti na svatbě

Dospělí dostanou welcome drink a děti se nudí. Připravte dětem uvítací balíček a nebudete o dětech ani vědět. Třeba omalovánky s pastelkami a  bublifuk. Pokud je v místě svatby dětský koutek, máte vystaráno. Můžete dát dětem na zahradu také trampolínu a dobré je najmout hlídačku.

Tipy a triky na finální svatební den

Než si obléknete svatební šaty odskočte si na toaletu.
Pokud se vám chce na toaletu a už máte na sobě svatební šaty, sedejte si na toaletu obráceně – čelem ke zdi.
Nejdříve si oblékněte svatební šaty a následně si nechte udělat účes a make up. Přes svatební šaty si dejte pláštěnku, abyste si je od makeupu neumazala.
Pokud máte rozepínací svatební šaty, nechte se nalíčit a udělat vlasy v krásném domácím oblečení nebo župánku.  Svatební šaty nejsou rozepínací? Zachrání vás hedvábný šátek, který si dáte na hlavu a přes něj pak přetáhnete šaty.Nechcete být na fotkách v tom otrhaném pyžamu. Dejte si bylinkový čaj na uklidnění.
Máte svatbu na zahradě? Vaše boty zachrání  chrániče podpatků proti boření do trávy (musí být kulaté)

Nezapomeňte, co je důležité

Co chceme říci. Nemůžete ovládat všechno! Zip na šatech se může rozbít, svatební kytice není taková jakou jste si přála, dort se rozbil…… Nestresujte se. Berete si lásku svého života, a to je důležité. Když budete šťastná vy, budou spokojení i šťastní vaši svatebčané.

Krásný svatební den vám přeje

Magazín Móda

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version