Dámské spodní prádlo vybíráme dárek na vánoce

Vánoce a výběr dámského spodního prádla

Vybrat na Vánoce dámské spodní prádlo jako dárek pro ženu sice není jednoduché, ale zcela jistě dámské spodní prádlo vaše žena, přítelkyně ocení. A jestli chcete svoji ženu překvapit a vyvolat trochu toho sexuálního napnelismu, krásným dámským spodním prádlem se vám to určitě podaří. Ženy i muži mají trochu rozdílný vkus. Při výběru dámského spodního prádla myslete proto na to, co se líbí vaší ženě a ne vám.  A nebojte se, máte mě a já vás výběrem, velikostmi provedu tak, že nákup dámského spodního prádla bude pro vás jednoduché. Myslím, že by vám mohl pomoci i tento článek Jak si vybrat správnou podprsenku. Nejdříve ale musíte splnit pár domácích úkolů.

Domácí úkoly než začnete dámské spodní prádlo vybírat

1/ Velikost
Nahlédněte na dámské spodní prádlo do zásuvky své partnerky a zapište si jaká je její velikost podprsenky – nebo jednoduše vyfotografujte štítek. Zkontrolujte velikost u několika položek, protože velikosti se mohou mírně lišit podle značek a stylů.

2/ Materiál
Z jakého materiálu spodní prádlo vaší ženy je? Používá jenom bavlněné spodní prádlo nebo jsou v zásuvce i kousky z hedvábí a s krajkou?

3/ Styl
Spodní kalhotky – tanga, bikinové kalhotky, kalhotky do pasu, šortkové kalhotky
Podprsenky – jsou košíčky plné, balkonové, trojúhelníkové, jsou s kosticemi nebo bez kostic, mají podprsenky vycpávky nebo ne. Vybírejte tvar podprsenky podle toho, co obsahuje její skříň. Pokud jsou všechny podprsenky vaší ženy s kosticemi, pravděpodobně jí podprsenkou bez kostic radost neuděláte a obráceně.

4/ Barva
Nezapomeňte také na barevné možnosti! Pokud si nejste jistí barvou, vyhledejte něco moderního a klasického. Černá, bílá nebo tělová je vždy dobrý nápad.

Nákup dámského spodního prádla

Vybírejte soupravu, kde je stejná podprsenka i spodní kalhotky. Vždy začněte výběrem  podprsenky. Jakmile jste si jistí podprsenkou, vybrat spodní kalhotky už bude maličkost. Nákup můžete ještě doplnit třeba o punčochy nebo podvazky. Nezapomeňte si bezpečně uložit účtenku, kdyby náhodou prádlo nesedělo a potřebovali byste soupravu spodního prádla vyměnit.

Darování dámského spodního prádla

Výběr dárkového balení by měl být stejně důležitý jako samotná koupě spodního prádla. Vyberte elegantní dárkovou krabičku a nechte ji vyložit hedvábným papírem. A rada na závěr? Na soupravě spodního prádla nešetřete. Spodní prádlo je krásný romantický dárek a ještě získáte body za odvahu.

Hodně štěstí při výběru spodního prádla pro vaši ženu. A když dobré spodní prádlo již budete mít může se vaše žena klidně vyfotografovat u profi fotografa ve fotografickém studiu v Praze glamour fotografie

vám přeje váš Magazín móda

TOP 5 produktů podle HEURÉKY

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version