Tipy oblečení pro muže větších velikostí

Oblečení pro muže větších velikostí

Stejné problémy sehnat větší velikosti oblečení mají nejen ženy, ale i u muži. Bohužel velmi málo obchodů nabízí oblečení větších velikostí. Jasně, není to tak dobrý business. Přitom neznamená, že pokud máte větší velikost, že máte nadváhu. Mám klienty, kteří zkrátka měří 2m nebo klienty, kteří tráví hodně času v posilovně a sehnat košili nebo sako na jejich vypracované tělo je nadlidský úkon. Všem těmto klientů je lepší nechat ušít věci na míru. Vyjde to o trochu dráž, ale oblečení opravdu sedí. Co je pro vás pánové velmi důležité, je znát tvar svého těla. Většina mužů nenávidí chodit po obchodech. Když budete znát tvar svého těla (případně si najmete stylistku :)), čas, který musíte strávit v obchodech se zkrátí. Na titulní obrázku je outfit pro „chlapy“, který neurazí a bude slušet všem větším chlapům. Podle toho jsem i vybírala velikosti. Doplňky jsem vybrala na Answear
Pár hlavních tipů:
1/ V jednoduchosti je krása, Udržujte vaše oblečení jednoduché, ale nebojte se barev. Vyhněte se ale kontrastním barvám a udržujte vaše oblečení tón v tónu. Pokud máte rádi pruhy, vyhněte se silným pruhům. Lepší jsou tenké proužky s menšími mezerami.
2/Vyhněte se těžkým nebo hrubým materiálům. Aby vám nebylo zima je pro vás vhodnější vrstvení tenčích materiálů.
3/ Doplňky jsou vaším kamarádem, pokud je nosíte správně a nedáte si třeba na vaše větší bříško pásek s obrovskou sponou. To raději využijte sluneční brýle, hodinky nebo šálu.
4/ Největší chybu, kterou často pánové děláte, že si kupujete oblečení, které je vám buď velké nebo malé.
5/ Další častou chybou je délka kalhot a rukávů.
6/ A hlavně – vaše velikost by vám neměla bránit, abyste si udrželi styl.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version