Hubeňourům vstup zakázán!!

Móda pro plnoštíhlé

Také bojujete neustále se svojí velikostí a nevíte, kde nakoupit hezké kousky ve větších velikostech? Ano, stále je to v České republice problém. Pokud jdu s klientkou větší velikosti než je 40 🙂 nakupovat oblečení do kamenných obchodů, tak většinou chodím tak do 3 -4 obchodů. V poslední době se mi ale docela osvědčilo nakupovat oblečení online. Ať je to jak je to, v zahraničí mají mnohem větší výběr oblečení.

Samozřejmě je problém, že si nemůžete oblečení vyzkoušet, ale v závěru, není pohodlnější si danou věc vyzkoušet v klidu doma a pokud vám nesedí ji vrátit? Na titulním obrázku jsem sestavila pro vás takový všeobecný outfit, který bude slušet všem nehubeňourům. Doplňky k oblečení jsem vybrala tady: Answear.cz. Obchody s oblečením, které uvádím níže vám nebudou dělat problémy, když oblečení budete chtít vrátit.

A zapomeňte prosím na pár starých pravidel:

  1. Bílá barva není pro mě, budu v ní vypadat ještě tlustší. Blbost. Záleží na materiálu. Vyhněte se pouze jemným a průsvitným materiálům, které zvýrazňují nerovnosti postavy
  2. Jasné barvy a potisky. Další hovadina. Nezáleží na barvě, ale na materiálu a střihu. I v červených šatech dobrého střihu budete vypadat skvěle. Pouze u potisků si dejte pozor, aby odpovídaly poměrem k vašemu tělu. Malinké puntíky ale ani velká kola se pro vás nehodí. Ale různé asymetrické vzory určitě. Pokud se barev stále bojíte, přidejte je na doplňcích.
  3. Monochromatické oblečení zeštíhluje – Ano, to je pravda. A víte proč? Protože vypadáte vyšší. Nezapomeňte ale mixovat materiály. Když budete oblečená v modrém hedvábí od hlavy až k patě, tak budete vypadat jako koule. Ale modrá hedvábná halenka, tmavě modré plátěné kalhoty – jo to je jiný kafe.
  4. Módní trendy jsou jen pro hubené. Není to pravda. Tak třeba volánky. Jasně, pokud je váš problém větší břicho a vy si dáte volán okolo pasu, tak budete vypadat jak ozdobený bonbon. Ale pokud zvolíte úzkou sukni s vyšším pasem a volán bud umístěn na boku sukně. Joj! To je ono! Svislé volánky vás prodlouží.

No, těch pravidel je více, příště vám řekneme v našem magazínu o módě pro muže a ženy zase další pravidla oblékání.

Mohlo by se vám také líbit

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version