Black Friday, Cyber Mondey

Black Friday, Cyber Mondey

Black Friday nebo-li Černý pátek  letos připadá na  29. listopadu a Cyber Mondey, jako vždy první pondělí po Black Friday, bude v letošním roce 2. prosince. Tyto svátky pochází z USA a Black Friday je v USA největší nákupní událost roku. Obchody nabízejí slevy až 80%. Ve svých slevách pokračují obchody na Cyber Mondey.

Velké slevy lze očekávat na Amazonu a v dalších obchodech, které prodávají elektroniku, ale to jen tak na okraj, protože elektronika fakt není naše parketa.

Jak nakupovat na Black Friday a Cyber Mondey módu?

Určitě se soustřeďte hlavně na velké obchody a úplně nejlepší je na Black Friday i Cyber Mondey nakupovat po internetu, protože tady si můžete lehce zkontrolovat, zda obchodníci nabízí opravdu takovou slevu jakou uvádí a zda cena nebyla před Black Friday a Cyber Mondey uměle navýšená. Jojo. Někteří obchodníci to dělají. 14 dní před slevou navýší ceny a pak šup 50% sleva. Jenže opravdová sleva je třeba jenom 20%. Takže důvěřuj, ale prověřuj platí na Black Friday a Cyber Mondey dvojnásobně.

V těchto dnech najdete velké slevy nejen na oblečení a elektroniku, ale také na kosmetiku, doplňky, kabelky, hračky i bytový textil. Budeme vás celý víkend o nejzajímavějších nabídkách informovat, abyste o nic z oblečení a doplňcích nepřišli.

Kde nakupovat na Black Friday a Cyber Mondey módu?

Slevu až -50% bude nabízet od 15.11. do 1. 12. 2019 Footshop. Doporučuji si vždy zkontrolovat ceny na Heurece
Zajímavou slevu 20% ve všech nabízených produktech bude nabízet i módní a osobní stylista

Nezapomeňte se podívat i na Magazin móda, kde naleznete módní trendy v oblečení i doplňcích a třeba zrovna váš oblíbený produkt bude ve slevě.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version