Nabídky a slevy uprostřed epidemie Koronavirus

Nabídky a slevy uprostřed epidemie Koronaviru

Uprostřed Koronaviru nabízí plno módních obchodů velmi zajímavé slevy nebo dopravu zdarma. Některé obchody s módním zbožím nabízí jak slevu, tak i dopravu zdarma a prodlužují dobu, pokud byste chtěli výrobek vrátit. Hlavně kamenné obchody zvýšily své reklamní aktivity a přesunuly své nabídky do online prodejů. Módní průmysl pocítí velmi tvrdě účinky probíhající pandemie. Obchody s prodejem oblečení, bot, kabelek a ostatních doplňků bojují, jak se dá. Nákupní chování zákazníků se mění.  Epidemie Koronavirus  přesunula výdaje lidí do oblasti potravin a domácích potřeb.

Maloobchodní prodejny s módním zbožím

Maloobchodní prodejny s módním zbožím dělají co mohou, aby přežily. Každý se snaží jen prodat a slevy jsou nejjednoduší způsob, jak přilákat zákazníky a udržet obchod v pohybu, jinak budou muset začít propouštět své zaměstnance. Plno maloobchodních prodejen s oblečením a doplňky bude muset své prodejny uzavřít trvale.

Jak nakupovat online v době Koronaviru

Lidé se obávají, zda je nakupování online v nabídkách a slevách během Koronavirusu bezpečné. Lékařka infekčních chorob v Tufts Medical Center říká, že je velmi nepravděpodobné, aby virus během celého procesu než se dostane k vám domů, zůstal naživu. Na balícím kartonu dle dostupných informací přežívá koronavirus prý 24 hodin, ale za laboratorních podmínek a ne v reálném světě.  Takže riziko nákazy Koronavirem na přepravovaném balíčku je relativně velmi nízké. Určitě je ale třeba být opatrní a mýt si ruce, případně po manipulaci s obalem ruce dezinfikovat .

Mám vyprat nebo omýt své online nákupy?

Výzkum je stále velmi omezený, ale dle dostupných informací, by musel člověk, který balí vaše zboží být nemocná a musel by například kýchnout na vaše oblečení těsně před tím, než balíček zabalí a balíček by se k vám musel dostat neuvěřitelně rychle, což nehrozí. Pokud se ale budete cítit bezpečněji, tak oblečení nejdříve vyperte nebo omyjte.

Nejzajímavější nabídky online obchodů s módou a doplňky

Dokonce jsou některé obchody s módním zboží, které se nebojí o dostatek objednávek, ale bojí se, aby byly schopny objednávky plnit. Plno módních obchodů očekává pozdější dodávky, protože se očekává, že kvůli Konoraviru budou mít dodávky zboží zpoždění. Chcete-li vědět, co bude módní, podívejte se na šatník na jaro 2020

Velmi zajímavou nabídku má PIETRO FILIPO . Najdete zde slevy 20% na celý online nákup a tato sleva se vztahuje i na výrobky s 50% slevou.

nabízí 30% a všechno a dopravu zdarma s kódem 91907 a 50% na všechny saka a halenky s kódem 91907


Slevy až 50% a dopravu zdarma


Slevy až 50% a dopravu zdarma při nákupu od 1 000,-


Sleva 15% na vše s kódem DIFFDAY22


Výprodej -50% + doprava zdarma

A určitě se podívejte na Reserved, Mango a Mohito.

Přejeme vám hodně síly a zdraví a nezapomeňte: Jsme v tom spolu!

Mohlo by se vám také líbit

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version