10 rychlých tipů jak vypadat o 5 let mladší

Jak vypadat mladší

10typů jak vypadat mladší. Na věku není nic špatného. Ve skutečnosti bychom jej měly přijmout a užívat si každý den. Čím jsme ale starší, tím jsme konzervativnější. Jak velmi často říkám a píšu: „Vystupte ze své komfortní zóny!“ Vaše vlasy, make-up i šatník musí fungovat dohromady. Dejte vale jasně modrým očním stínům, které jste nosily v osmdesátých letech. Vraťte hodiny o trochu zpět modernějším oblečením, barvou a střihem vlasů. Podívejte se na pár triků.

1/ Myslete mladě. Pokud si budete připadat stará, budete tak i vypadat. Zapomeňte větu: „V mém věku si to už nemohu dovolit“. (Nikdo na vás nechce, abyste nosily minisukně pod zadek). Sledujte trendy a nejen v módě a kosmetice, ale i v ostatních oblastech.

2/ Vlasy rozhodně do tipů jak vypadat mladší patří. Vynechte extrémní barvu vlasů a zvýrazněte svoji přirozenou barvu a lesk. Do blonďatých vlasů ať vám kadeřnice přidá trochu zlatavého odstínu. Vlasy, které jsou příliš tmavé vypadají nepřirozeně. Přidejte do vlasů kapku oleje. Hned budou lesklejší. Vyměňte kadeřnici ke které chodíte již 10 let a upravuje vám vlasy stále stejně. Nebojte se!

3/ Nosíte brýle? Pokud ne, možná byste měly, ať zbytečně nemžouráte a nevytváříte si vrásky. A také noste co nejvíce sluneční brýle. Ty správné a moderní obroučky vám uberou věk.

4/ Začněte používat korektor. Proč má každý vidět, vaše kruhy pod očima? Korektor použijte do vnitřních koutků očí, okolo nosních dírek a na vnější koutky rtů. Sjednocená a zářivá pleť vám ubere hned nějaké ty roky.

5/ Padají vám víčka? Řešením je vystínování oka. Světlejší stín podél řas a tmavší těsně nad záhybem očního víčka.

6/ Jak stárneme, klesají nám tváře (zemská přitažlivost). Začněte používat na lícní kosti růžovou tvářenku.

7/ Přidejte do svého šatníku něco nečekaného – ležérního a moderního. Třeba koženou bundu křiváka nebo džínsku, kterou oblečete přes šaty a místo lodiček obujte tenisky.

8/ Věkem jsou rty stále tenčí. Začněte používat světlejší trochu lesklé rtěnky.

9/ Čím jste starší, tím je vaše pokožka sušší. Začněte používat lehčí make-up. Make-up by měl být tekutý a jeho krycí schopnost by měla být střední. Intenzivně krycí přípravky vám vrásky spíše přidají než uberou. Opatrně s pudrem. Pravděpodobně jej vůbec nepotřebujete.

10/ Nezapomeňte na obočí. S rostoucím věkem obočí řídne. Správně tvarované obočí vám dokáže ubrat pár let. Pro doplnění barvy obočí si zvolte tóny v přirozené barvě vašich vlasů. Jednodušší je vykreslit obočí očními stíny než tužkou.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version