Web Osobní a módní stylista v novém designu

Web Osobní a módní stylista v novém designu

Díky Koronaviru mám spoustu volného času a tak jsme se pustili s mým tvůrcem webových stránek do přestavby webu Osobní a módní stylista. Protože kdo by chodil během Koronaviru s osobním stylistou na nákupy, když ani není kam.

Novinky na webu osobní a módní stylista

Samozřejmostí je, že všechny nabídky služeb módní stylista jsou určeny pro muže i ženy (kromě make-upů a líčení :)) Co je asi pro vás nejdůležitější, zařadila jsem několik nových služeb, které jsem už stejně poskytovala, ale na stránkách jsem o nich nepsala a poskytovala jsem je svým stálým klientům a klientkám.

Konzultace s módním stylistou

osobní a módní stylista vám nabízí službu, která vám pomůže najít váš styl nejen v oblékání, střihů oblečení, které se hodí právě pro vás a barev, ale je zde zahrnuto i poradenství ohledně make-upu a líčení.

Základy šatníku a manuál pro konkrétní typ postavy

Tato služba je určena pro všechny, kteří stojí každý den před plnou šatní skříní a přitom nemají co na sebe. Pomůže vám, abyste mohli chodit na nákupy sami a už se vám nikdy nestalo, že si koupíte něco, co nebudete nosit.

Celková proměna

Po této službě byla vysoká poptávka. Popravdě se mi do této služby moc nechtělo, protože třeba s dobrými kadeřníky je problém.  Buď nejsou dobří kadeřníci a nebo je cena příliš vysoká. Tak jsem hledala a hledala a konečně našla kadeřnictví, které je výborné a není tak předražené. Teď už mohu Celkovou proměnu v klidu nabídnout.

Make up a líčení

Jsem certifikovaný vizážista a líčím dámy všech věkových kategorií již několik let. Mnohem více mě ale bavilo klientky oblékat než líčit. proč jsem se rozhodla, že budu i líčit je jednoduché.

1/ Vidím, že spousta mých klientek se zasekla v osmdesátkách i co se týká líčení.

2/ Vidím jak spousta vizážistek klientky neuvěřitelně zmaluje, zapomíná na přirozené líčení a nebere v potaz jejich osobnost. (ne všechny vizážistky)

Tak jsem se rozhodla, že nabídnu i službu make-up a líčení.

Co na webu osobního stylisty stále najdete

Blog, kde vám píši o tom jak zakrýt nebo zdůraznit některé části těla a různé vychytávky osobního stylisty.  Naopak v Magazínu móda naleznete hlavně módní trendy a módní novinky. Na blogu Osobní a módní stylista najdete stále nabídku na organizaci šatníku. jen tak mimochodem – organizace šatníku se dá udělat i online. Kdybyste chtěli využít čas a skříň online uklidit a zpřehlednit, tak se klidně ozvěte. Samozřejmě nemohou chybět vaše oblíbené Nákupy s osobním stylistou.

Budu ráda, když od vás dostanu zpětnou vazbu, jak se vám nové webové stránky líbí, nebo co byste případně ještě vylepšili nebo změnili a zda vám na stránkách něco důležitého nechybí.

Všem nám držím palce, ať přežijeme Koronavirus bez ztráty kytičky a s pověstným českým humorem. Bude zase líp a budeme potřebovat vypadat dobře! Věřte mým zkušenostem.

Váš módní osobní stylista a poradce Renata

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version