Den matek pro nejlepší maminky

Den matek svátek vašich maminek

Den matek je důležitým svátkem pro všechny maminky. Asi každou maminku potěší, když její malé dítě ráno. na Den matek, přiběhne s obrázkem, které namalovalo a se zvoláním:“ Maminko, to je pro tebe, pro nejlepší maminku na světě. Mám tě moc rád/a“. Malé děti vás milují upřímně a jste pro ně zkrátka ta nejlepší máma na světě. Jak děti dospívají, jsou stále víc a víc ke svým maminkám kritické, ale to asi žádné mamince nemusíme vysvětlovat.

Naše čtenářky jsou dospělé ženy a některé z vás už asi maminku ani nemají. Vám, které maminku máte doporučím pár věcí nebo dárků, jak udělat té svojí mamince na „svátek matek“ opravdu radost. A věřte mi, není to o drahých dárcích.

Bydlíte se svojí maminkou v jednom bytě?

Začněte den tím, že mamince na Den matek přinesete snídani do postele. Udělejte jí její oblíbené jídlo, třeba palačinky nebo míchaná vajíčka a připojte lísteček se vzkazem jak moc ji máte rádi. To štěstí, které uvidíte mamince ve tváři vás bude hřát hodně dlouho.

Dejte své mamince na Den Matek – den volna. Udělejte za ní všechny domácí práce a ať si vaše maminka užije den s kamarádkou nebo ať jde na procházku.

Věnujte na Den matek mamince svůj čas. Spolu se svojí maminkou dělejte věci, které by chtěla dělat ona. Prohlížejte si fotky, dejte si spolu kávu, víno, cokoliv, ale hlavně si s ní povídejte a ukažte jí, jak máte svojí maminku rád/a.

Nechte ji rozmazlovat. V této době koronaviru se nikam moc  nemůže, ale můžete své mamince koupit voucher na masáže , kosmetiku, kadeřnictví, vizážistku, osobního stylistu nebo i do Wellness.

A jaký koupit mamince na svátek matek dárek? Kytkou nic nezkazíte a a ojedinělou čokoládou překvapíte. A co teprve takhle společenskou hrou.

Znáte ženu, která nemiluje kosmetiku? Za tuhle kosmetiku dáváme u nás v v Magazínu Móda ruku do ohně.

Nikdy si nekoupí vaše maminka žádný dražší doplněk se slovy: „To je pro mě škoda“

Další dárky na svátek matek pro nejlepší maminku

Také je dobrý typ na dárek pro vaši mamku osobní módní stylista, tento dárek potěší každou ženu.

Tak krásně oslavte se svojí maminkou Den matek!

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..