Francouzský módní styl

Módní Francouzský styl oblečení

Jaká slova vás jako první napadnou, když se řekne francouzský módní styl? Podle nás je to jednoduchost, elegance, minimalismus. Vypadá to, že každá Francouzka se narodila s vrozenou schopností se oblékat stylově. Pokud je vaším cílem se oblékat a vypadat jako stylová Francouzka, tak musíte dodržovat pár pravidel. Nejzajímavější je, že stylová Francouzka nevypadá, že strávila hodiny a hodiny před zrcadlem.

Stylová módní pravidla, která Francouzka dodržuje

Francouzský styl se dá velmi jednoduše kopírovat, ale budete muset pravděpodobně trochu změnit vaše myšlení a tím i váš šatník. Šatníky českých žen jsou většinou přecpané a hodně barevné.

Jsou určité věci, které stylová Francouzka nikdy neudělá a nikdy si nevezme na sebe.

Příliš vysoké podpatky ve Francouzském módním stylu

Stylová Francouzka nikdy nenosí příliš vysoké podpatky. Podpatky stylových žen (nejen Francouzek) jsou vždy jen tak vysoké, aby v nich mohla i chodit a ne jen sedět. V každém botníku Francouzek určitě najde kotníkové boty, ploché sandálky, balerínky, bílé tenisky a espadrilky.

Velká loga na oblečení Francouzského módního stylu

Nikdy neuvidíte Francouzku, který by měla na sobě oblečení, kabelky a ostatní doplňky s obrovskými logy. Francouzský módní styl není okázalý.

Francouzský módní styl
trenčkot
módní bílá košile

Šperky a doplňky k oděvům

Stylová Francouzka na sobě nemá nikdy více jak 3 šperky. Hodinky nosí jednoduché, ale klidně míchá stříbro a zlato. Když má Francouzka náušnice, nikdy si k nim nevezme ještě náhrdelník.

francouzké hodinky
Francouzský módní styl

Červená rtěnka – francouzský módní styl

I když má Francouzka na sobě jen džíny a bílé tričko, použije červenou rtěnku

Vypasované oblečení

Francouzku nikdy neuvidíte v úzkých džínách a v úzkém tričku. Vždy dodržuje pravidlo rovnováhy. A nikdy neukazujte příliš kůže. Francouzský módní styl je uvolněný a minimalistický.

Francouzský módní styl
Francouzský módní styl

Šatní skříň francouzského módního stylu

V šatní skříni má stylová Francouzka většinu oblečení v neutrální barvách, ale má zajímavé doplňky jako jsou např. šátky. Většina oblečení se dá vzájemně kombinovat. Myslete na výběr do jarního stylového šatníku až teď vyrazíte konečně na nákupy.

stylové sluneční brýle

Outfity na úvodním obrázku koupíte na ABOUT YOU

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..