Vybrat správně pánský oblek není žádná sranda

Pánský oblek

Znám velmi málo mužů, kteří dobře padnoucí oblek mají. Víte, že 90% mužů si neumí koupit oblek. Většinou si kupují saka příliš velká.

Takže pánové zařaďte se mezi ty, kteří budou mít dobře padnoucí sako i kalhoty.

Každý muž by měl mít minimálně 2 obleky. Vyhněte se černému a kupte si raději 1 tmavě modrý a 1 šedý. Když jeden z nich bude doplněn i vestou, tím lépe.

Dnes si řekneme něco o saku a příště o pánských kalhotách.
Důležitá u chlapů jsou ramena. V ideálním případě pánské sako na ramenou dokonale sedí. Když uvidíte krásné sako, ale nebude skvěle sedět, nekupujte ho. Vaše mužská ramena do něj nedorostou a budete vypadat, že ho máte po dědovi.

Nikdy nezapínejte u saka dolní knoflík (pokud není jenom jeden). Vaše pěst by měla snadno vklouznout do obleku za klopy, kde je horní nebo prostřední knoflík. Horní knoflík (u saka na 2 knoflíky) nebo prostřední knoflík (u saka na 3 knoflíky) by neměl být po vaším pupkem. Když budete mít zapínání příliš nízko, budou vaše nohy vypadat krátké. Když příliš vysoko nedáte vyniknout kravatě.

Tak třeba vám takový základní stručný návod trochu pomůže. A když už budete dobře a módně oblečeni nezapomeňte na schůzku koupit nějaký ten dárek. Co třeba kvalitní čokoláda ?

Jo a určitě nechoďte vybírat oblek sami. Nebo vy se vidíte i zezadu?
Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..