Tabulky velikostí nejen Aboutyou

AboutYou tabulky velikostí nejen tohoto obchodu

Protože obchod s oblečením Aboutyou nemá tabulku velikostí řekla jsem si proč nenapsat článek právě o tabulkách velikostí oblečení. Tabulky velikostí v některých internetových obchodech chybí. Například v AboutYou tabulku velikostí nenajdete. Tak třeba vám tabulka velikostí, kterou jsem vytvořila pomůže nejen při online nakupování v Aboutyou, ale i v ostatních online obchodech.

AboutYou - oblečení prodej

Správná velikost

Základem dobrého nákupu je určení správné velikosti. V různých e-shopech i u různých značek vám může sedět odlišná velikost. Důležitá je také výška vaší postavy. Pokud měříte okolo 160 nebo méně, podívejte se, zda oblečení mají i označení “Petite (P),  Short, Krátký (K)” takto označené oblečení malým postavám sedí lépe. Jste vyšší než 172 cm, určitě hledejte označení “Tall (T), Long (L), Dlouhý (D)”.  Pro tabulky velikostí internetových obchodů je důležité především správné měření určuje správnou velikost, tak měřte pečlivě. Při nákupu kalhot nebo džín, záleží i na délce nohou. Vždy se měří vnitřní délka nohou, tzn. od rozkroku na zem.

Správné měření

Správné měření je základem určení správné velikosti. Měřte s v upnutém oblečení nebo ve spodním prádle a krejčovský metr zbytečně okolo sebe neutahujte. Hrudník a boky měřte v nejširším místě a pas měřte v nejužším místě. Dbejte na to, abyste stály rovně. Pokud vám vaše měření vyšlo mezi dvěma velikostmi, vždy volte tu větší velikost.


Premiové značky oblečení v obchodě Aboutyou

Dámské velikosti oblečení podle zemí

Dámské velikosti oblečení podle zemí

Tabulka velikostí džín a kalhot

Pokud si chcete koupit džíny nebo kalhoty na e-shopu a neznáte své číslo, vezměte džíny, které vám dobře sedí, položte je na stůl a změřte délku pasu na přední straně kalhot. Tuto míru vynásobte dvěma a pak vydělte 2,54 a máte svoji velikost pasu v palcích, ve kterých se džíny nejčastěji uvádí v tabulkách velikostí. Pak si změřte vnitřní délku nohavic od rozkroku a máte délku nohavic uvedenou v tabulkách velikostí.

Tabulka velikostí oblečení

Uff. O pánských velikostech zase příště. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, či návrhy na doplnění, neváhejte nás kontaktovat.
Hezké online nakupování!

Odkazy do obchodu s oblečením AboutYou dle pohlaví a věku

Top značky bot na AboutYou

Oblečení – top značky v obchodě AboutYou


Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..