Domácí kancelář na zahradě

Kancelář na zahradě – home office jinak

Není lepší mít domácí kancelář na zahradě/balkóně než uvnitř domu/bytu? Všimli jste si Smartphony, tablety, notebooky a Wi-Fi nám umožňují pracovat téměř kdekoli. Tak proč netrávit tyto krásné dny venku.

Pro domácí kancelář na zahradě je třeba zvážit několik věcí.

Budete pracovat z domova dlouhodobě? Možná, že díky Koronaviru se bude vaše práce přesouvat více a více domů. Pokud se bude vaše práce přesouvat více a více domů, zvažte, zda nezainvestovat a nezřídit si domácí kancelář na zahradě pod střechou. To je samozřejmě náročnější a chce to se asi obrátit na profesionály. Výhodou ale je, že ve kryté zahradní kanceláři můžete pracovat i večer nebo když prší a máte zde veškeré pohodlí. Bonus navíc? Zelené okolí povzbudí vaši kreativitu a pohled do zeleně vás bude uklidňovat. A nezapomeňte na pohodlné oblečení

Pokud se ale chystáte pracovat z domova jen krátkodobě a chcete využít krásného počasí, zřiďte si jednoduchou domácí kancelář na zahradě. Postačí vysoký zahradní stůl, který můžete využít i na obědy, večeře nebo zahradní párty. Pohodlná židle  je důležitá, pokud nechcete skončit za pár dní s bolavými zády. Pokud jste ochotni každý večer židli stěhovat, pořiďte si raději kancelářskou ergonomickou židli, abyste si neničili záda. Pokud nechcete každý večer židli stěhovat, tak si dejte mezi záda a opěradlo  overball (nafukovací balónek).  Důležitý je také pořádný slunečník. Nezapomeňte na odpočinek! Ale relaxační zónu si zřiďte kousek vedle. V zahradním lehátku, byste asi moc práce neudělali.

Zahradní Stůl Eukalyptové Dřevo Přírodní Barvy Ambia Garden
Zahradní Stůl Barvy Stříbrna Tmavě šedá Ambia Garden
Stohovatelná židle Antracitová Hnědo šedá Ambia Garden
Podlo?ka Na ?idli
Zahradní Sklápěcí židle Eukalyptové Dřevo Hnědé Ambia Garden
Závěsný Slunečník Ambia Garden
Slunečník
Pavilon Ambia Garden
Sedací Souprava šedá Pískové Barvy Ambia Garden
OVER BALL Rehabilitační míč průměr 23 cm
Béžová závěsná relaxačí houpačka Vikos

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..