Módní šperky jaro/léto 2021

Jaké šperky budou módní letošní sezónu?

Možná si říkáte, že jste stejně doma a šperky na letošní módní sezónu jaro, léto, nepotřebujete. Tak to není pravda. Určitě se účastníte pracovních konferencí a porad online. Tepláky vidět nejsou, ale šperky ano. Náhrdelník, náušnice, prstýnek nebo náramek uvidí vaši účastníci i online. To je jedna věc. A druhá věc je, že snad už se blíží čas, kdy zase budeme moci vyrazit ven a alespoň do zahradní restaurace. Na jaře a v létě 2021 se zaměřte nejen na zlato a stříbro, ale velký návrat slaví i perly. Nemusíte se bát ani experimentovat s barevnými šperky. Stejně tak jako módní barevné oblečení, tak i barevné šperky se nám snaží na jaro a léto 2021 vrátit optimismus. Trendy zůstává i vrstvení náhrdelníků či náramků.

Perlové módní šperky

Perly jsou klasikou, která nestárne. Už dávno neplatí, že by perly měly nosit jen starší dámy. Letošní trend velí vrstveným perlám. Vrstvit můžete různé tvary i barvy perel. Čím více, tím lépe. Dlouhou šňůru perel omotejte okolo krku, přidejte džíny a bílé tričko a budete opravdu trendy.

Masivní módní šperky

Velké řetězové náramky, nadrozměrné kruhy do uší, to vše bylo vidět na módních přehlídkách pro jaro a léto 2021. Masivné šperky nejsou pro každou ženu. Chce to trochu odvahy. Podívejte se na masivní prsteny. Jsou opravdu nádherné.

Módní dlouhé náhrdelníky

Dlouhé náhrdelníky se zajímavým přívěškem, třeba geometrického tvaru, si určitě pořiďte. Extra dlouhý náhrdelník klidně noste ke svému běžnému oblečení, které hned bude vypadat zajímavěji.

Barevné módní šperky

Ať si vyberete velký plastový prsten nebo barevné korálky, nešlápnete vedle. Vybírejte šperky v zářivých barvách a vaše nálada se hned vylepší. S barevným korálkovým náramkem se vám vybaví vzpomínky na dětství.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..