PlayStation-5.cz – Magazín o PlayStation

Magazín o PlayStation – novinky, konzole, hry a příslušenství

PlayStation-5.cz je magazín věnující se světu nextgen konzoli PS 5. Primárně jsme zaměřeni na novinky ohledně konzole PlayStation 5. Věnujeme se i hrám a příslušenství, které je spojené s konzolí PlayStation 4. Náš PS magazín vám přináší nejnovější informace spojené s příchodem nové konzole od společnosti SONY. Zároveň se věnujeme i herním trendům a hrám vydaným na současnou generaci PS. Náš magazín vám též nabízí možnost nákupu jednotlivého příslušenství a herních titulů.

Playstation 5

V rámci našeho magazínu monitorujeme nové informace a vývoj PlayStation 5. Následně pro vás připravujeme jednotlivé články k tomuto tématu v přehledné a ucelené formě. Zabýváme se jak plánovanými herními tituly, tak hardwarovou stránkou nové herní konzole PS 5, kdy nám neuniknou i jiné doplňující informace.

Playstation 4 – novinky, recenze, hry a příslušenství

V rámci rubriky věnované konzoli PS4 se u nás můžete těšit na herní recenze, gameplay, návody a shrnutí volných titulů v rámci placeného programu PS Plus. Hry na PlayStation však nejsou jediným, byť stěžejním, tématem. V rámci cenového srovnávače Heuréka u nás můžete vybírat z celé palety příslušenství k PlayStation za ty nejlepší ceny. Po zhlédnutí nejednoho herního videa totiž určitě dostanete chuť si zahrát. Není jednoduší cesty, než využít prostoru, který vám nabízíme, abyste nakoupily příslušenství k PlayStation. Například DualShock (ovladač pro PS 4) pro další členy rodiny, pohodlné křeslo a volant k co nejvěrnějšímu prožitku závodní hry nebo VR sety k ponoření se do světa virtuální reality. Na své si přijdou i méně nároční návštěvníci, kteří dozajista zlepší své herní pohodlí dokovacími stanicemi nebo jednoduchými doplňky ke své konzoli PS4.

Tvorba obsahu magazínu PS

Co nás však odlišuje od ostatních je otevřenost ke spolupráci a možnost realizace vašich projektů na našem magazínu PlayStation 5. Obsah našeho magazínu vytvářejí právě jednotliví hráči a tvůrci, což vytváří jedinečný prostor oproštěný mainstreamového pohledu a přináší vám tak prožitky, které zažívají lidé jako vy. Náš PS magazín roste s vámi a právě tvorba herních videí je jedním ze základních pilířů celého projektu. Chceme dát prostor nadějným tvůrcům, jejichž tvorba však nebyla veřejnosti natolik zaznamenána. A jsme přesvědčeni, že má budoucnost a zaslouží si pozornost videoherní komunity.

Fórum PS 5 – diskusní prostor pro každého

V rámci našeho magazínu jsme nově otevřeli fórum, kde můžete diskutovat, hodnotit, navrhovat, recenzovat, anebo se jen příjemně bavit a nasávat inspiraci. Je jen na uživatelích jestli PS forum bude fungovat mít ten správný obsah.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version