Domácí kancelář na zahradě

Kancelář na zahradě – home office jinak

Není lepší mít domácí kancelář na zahradě/balkóně než uvnitř domu/bytu? Všimli jste si Smartphony, tablety, notebooky a Wi-Fi nám umožňují pracovat téměř kdekoli. Tak proč netrávit tyto krásné dny venku.

Pro domácí kancelář na zahradě je třeba zvážit několik věcí.

Budete pracovat z domova dlouhodobě? Možná, že díky Koronaviru se bude vaše práce přesouvat více a více domů. Pokud se bude vaše práce přesouvat více a více domů, zvažte, zda nezainvestovat a nezřídit si domácí kancelář na zahradě pod střechou. To je samozřejmě náročnější a chce to se asi obrátit na profesionály. Výhodou ale je, že ve kryté zahradní kanceláři můžete pracovat i večer nebo když prší a máte zde veškeré pohodlí. Bonus navíc? Zelené okolí povzbudí vaši kreativitu a pohled do zeleně vás bude uklidňovat. A nezapomeňte na pohodlné oblečení

Pokud se ale chystáte pracovat z domova jen krátkodobě a chcete využít krásného počasí, zřiďte si jednoduchou domácí kancelář na zahradě. Postačí vysoký zahradní stůl, který můžete využít i na obědy, večeře nebo zahradní párty. Pohodlná židle  je důležitá, pokud nechcete skončit za pár dní s bolavými zády. Pokud jste ochotni každý večer židli stěhovat, pořiďte si raději kancelářskou ergonomickou židli, abyste si neničili záda. Pokud nechcete každý večer židli stěhovat, tak si dejte mezi záda a opěradlo  overball (nafukovací balónek).  Důležitý je také pořádný slunečník. Nezapomeňte na odpočinek! Ale relaxační zónu si zřiďte kousek vedle. V zahradním lehátku, byste asi moc práce neudělali.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version