Jaké pánské hodinky se hodí k určitému stylu oblečení

Panské stylové hodinky

Nedávno jsem byla na jedné velké večerní akci a opět jsem to viděla. Muž ve smokingu se uprostřed rozhovoru s dámou podíval na hodinky a ejhle, digitálky na gumovém řemínku!! V dnešní době již hodinky ke smokingu nosit můžete, ale volte hodinky s jednoduchým analogovým ciferníkem a páskem.

Většina mužů moc šperky nenosí, takže hodinky a pásek jsou jedněmi z mála šperků, kterými můžete zvýraznit svoji osobnost. Hodně mužů hodinky nenosí vůbec a čas si kontrolují na mobilu. Je to škoda. Pánové, berte hodinky jako šperk a ozdobte se. Je to sexy a když se s někým nudíte, je nenápadnější se podívat na hodinky než vytahovat mobil. Hodinky noste co nejblíže k zápěstí. Dříve platilo pravidlo, že se hodinky mají nosit na levé ruce. To už dávno neplatí. Noste hodinky na té ruce, která není dominantní.

To, že barva pásku musí odpovídat barvě bot už jistě víte. Hm, asi budu muset napsat ještě článek o pánských opascích. Pokud si nejste jisti dress codem, tak si to zopákněte – správný dress code.

Takže jaké hodinky se hodí k jakému tipu oblečení?
Všem vám je asi jasné že digitální hodinky ať už s LED nebo LCD displeem jsou zkrátka hodinky sportovní a měli byste je nosit na sport a hotovo. My se budeme věnovat analogovým hodinkám s ručičkami. Tyto hodinky jsou považovány za klasické a hodí se jak pro obchodní a formální události, tak i pro běžné každodenní nošení.

Vyberte si hodinky s římskými číslicemi nebo značkami. Hodinky s číslicemi nechte pro děti. Čím tenčí hodinky jsou, tím vypadají elegantněji. Sportovní analogové hodinky noste k neformálnímu oblečení.
Pokud máte na sobě košili a stojíte s rukama volně podél těla, měly by být hodinky z části zakryté. Jakmile ruku pokrčíte, hodinky by měly vykouknout ven.

Kolikery hodinky byste měli vlastnit? Podívejte se na to takhle, ženy si kupují šperky, vy si kupte minimálně troje hodinky. Jedny formální, jedny neformální a jedny sportovní.

Jaké hodinky nosíte? Napište mi do komentářů.

Hugo Boss Black Admiral 1513435
Bruno Sohnle LagomatAutomatic 17-12096-741
Tissot Ballade Powermatic 80 COSC T108.408.16.057.00
Hugo Boss Black Success 1513130
Calvin Klein City Hodinky Stříbrné
Certina HERITAGE COLLECTION - DS CAIMANO Gent - C035.407.16.037.00

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..