Jak vyzrát na punčochy

Tělové punčochy, dámské punčochy

Jak to s těmi tělovými punčochy vlastně je? Nosit nebo nenosit? Stálé téma a stále stejné otázky od mých milých klientek. Začíná být chladno a já pochybuji, že budete ještě teď chodit s nahýma nohama, ale sukní a šatů se nevzdáme. Tak dámy, aby už jednou bylo jasno.
VYHOĎTE JE!! Nedokonalosti nezakryjí a ani vás nezahřejí. Jediný, kdo je nosí je Kate Middleton. Nenosí je ani Michelle Obama. Pokud vás k tomu nutí v práci (banky to někdy dělají), vyberte si „nude“ punčocháče s matným povrchem v barvě, která přesně odpovídá barvě vaší pleti. Vybírejte co nejtenčí (7DEN) a značkové, třeba DKNY. Ty z drogerie nebo z Tesco budou vždy vypadat blbě. Vyhoďte i ty hnědé silonky, co nosíte ke kalhotám do lodiček a nahraďte je barevnými nebo vzorovanými nebo krajkovými.

  1. Dejte raději přednost barevným punčochám. Já osobně upřednostňuji černé, ale zajímavě a sexy vypadají i jiné barvy. Mnoho žen ale neví, jak dámské punčochy kombinovat. Je to úplně jednoduché.
  2. Jako obecné pravidlo platí – barvu punčoch volte stejnou jako boty nebo ve světlejším odstínu.
  3. Pokud zvolíte jinou barvu bot a jinou barvu punčoch, vždy se ujistěte, že se barva punčoch opakuje ve vašem outfitu. Například: fialové šaty + fialové punčocháče + černé boty. Pokud jsou vaše dámské šaty vzorované, opakujte na punčochách tu nejvýraznější barvu.
  4. Kotníkové dámské boty s uzavřenou špičkou zkracují nohy. Není co řešit a vyberte punčochy ve stejné barvě bot. Vaše nohy budou vypadat delší.
  5. „In“ jsou i punčochy s různými vzory, krajkové nebo síťované. Vypadají super, ale nevolte k nim úzkou supermini pozor ať nevypadáte jak z E55. Chce to s citem.

Chcete-li ale vypadat jako vaše babička, noste ty neprůhledné tělovky dál. Hihi.

?ern� s�?ovan� pun?ochov� kalhoty Gipsy

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..