Kabelky 6 módních trendů kabelek na jaro 2019

Jaro se blíží a je na čase, abychom si řekly, jaké kabelky budou módní na jaře 2019. My, co jsme netrpělivé, klidně můžeme módní kabelku jara 2019 přidat do svého šatníku už teď.

Kabelky módní trendy, které pokračují

Některé módní kabelky, které byly trendy v loňském roce, jsou módní stále, ale objevilo se i pár nových trendů. Myslím, že si vybere každá z nás. Ať už máte rády velké (super obrovské) kabely, které jsou velmi módní, nebo zmenšeniny vašich oblíbených kabelek, tak budete in. Co se týká barev jděte do světlých barev. Barvy jako žlutá, oranžová, zelená jsou opravdovým trendem. Každá zde najde určitě tu svoji kabelku, která se jí líbí. Pár módních trendů kabelek, které mě zaujaly, jsem pro vás vybrala.

Trend 1

Stále pokračuje trend ledvinek, ne sportovních, ale velmi elegantních. Tašky na páscích (ledvinky) jsou, pohodlné a funkční. Na přehlídkách byly vidět na opascích třeba i 3 vedle sebe v různých velikostech. Takže máte všechny věci u sebe a ještě zorganizované. V jedné kabelce klíče, ve druhé telefon atd.

Trend 2

Kabelky geometrických tvarů – Ať si vyberete kabelku ve tvaru pytle, kosočtverce, obdélníku, kulatou nebo kufřík, neuděláte chybu. Ty se líbí mě. Jednu už mám doma.

Trend 3

Kabelky na krk – podle mě velmi praktické na cestování. Nosí se i místo náhrdelníků. Jinak mě tedy nenadchly.

Trend 4

Mikro trend stále pokračuje, ale jsou v módě i obrovské kabely, které jsou na vzestupu. A když bude plastová barevná nebo průhledná? Raději koženou? Je to jedno. Konečně máte pořádnou tašku do kanceláře. Vejde se vám tam v pohodě i notebook

Trend 5

Kabelky s jedním uchem do ruky – nejlepší jsou ty s poutkem, které můžete navléknout na zápěstí. Pokud chcete zainvestovat, kupte klasickou a nejlépe černou.

Trend 6

Háčkované tašky – tento trend se odráží i na oblečení. Šikovná taška i pro nákupy. Snadno ji složíte do vaší kabelky a když ji na nákupu vytáhnete, stále máte styl.

Mohlo by se vám také líbit

1 comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..