Dámské spodní prádlo vybíráme dárek na vánoce

Vánoce a výběr dámského spodního prádla

Vybrat na Vánoce dámské spodní prádlo jako dárek pro ženu sice není jednoduché, ale zcela jistě dámské spodní prádlo vaše žena, přítelkyně ocení. A jestli chcete svoji ženu překvapit a vyvolat trochu toho sexuálního napnelismu, krásným dámským spodním prádlem se vám to určitě podaří. Ženy i muži mají trochu rozdílný vkus. Při výběru dámského spodního prádla myslete proto na to, co se líbí vaší ženě a ne vám.  A nebojte se, máte mě a já vás výběrem, velikostmi provedu tak, že nákup dámského spodního prádla bude pro vás jednoduché. Myslím, že by vám mohl pomoci i tento článek Jak si vybrat správnou podprsenku. Nejdříve ale musíte splnit pár domácích úkolů.

Domácí úkoly než začnete dámské spodní prádlo vybírat

1/ Velikost
Nahlédněte na dámské spodní prádlo do zásuvky své partnerky a zapište si jaká je její velikost podprsenky – nebo jednoduše vyfotografujte štítek. Zkontrolujte velikost u několika položek, protože velikosti se mohou mírně lišit podle značek a stylů.

2/ Materiál
Z jakého materiálu spodní prádlo vaší ženy je? Používá jenom bavlněné spodní prádlo nebo jsou v zásuvce i kousky z hedvábí a s krajkou?

3/ Styl
Spodní kalhotky – tanga, bikinové kalhotky, kalhotky do pasu, šortkové kalhotky
Podprsenky – jsou košíčky plné, balkonové, trojúhelníkové, jsou s kosticemi nebo bez kostic, mají podprsenky vycpávky nebo ne. Vybírejte tvar podprsenky podle toho, co obsahuje její skříň. Pokud jsou všechny podprsenky vaší ženy s kosticemi, pravděpodobně jí podprsenkou bez kostic radost neuděláte a obráceně.

4/ Barva
Nezapomeňte také na barevné možnosti! Pokud si nejste jistí barvou, vyhledejte něco moderního a klasického. Černá, bílá nebo tělová je vždy dobrý nápad.

Nákup dámského spodního prádla

Vybírejte soupravu, kde je stejná podprsenka i spodní kalhotky. Vždy začněte výběrem  podprsenky. Jakmile jste si jistí podprsenkou, vybrat spodní kalhotky už bude maličkost. Nákup můžete ještě doplnit třeba o punčochy nebo podvazky. Nezapomeňte si bezpečně uložit účtenku, kdyby náhodou prádlo nesedělo a potřebovali byste soupravu spodního prádla vyměnit.

Darování dámského spodního prádla

Výběr dárkového balení by měl být stejně důležitý jako samotná koupě spodního prádla. Vyberte elegantní dárkovou krabičku a nechte ji vyložit hedvábným papírem. A rada na závěr? Na soupravě spodního prádla nešetřete. Spodní prádlo je krásný romantický dárek a ještě získáte body za odvahu.

Hodně štěstí při výběru spodního prádla pro vaši ženu. A když dobré spodní prádlo již budete mít může se vaše žena klidně vyfotografovat u profi fotografa ve fotografickém studiu v Praze glamour fotografie

vám přeje váš Magazín móda

Spodní prádlo dámské černá souprava
Dámské Spodní prádlo
růžové Spodní prádlo pro ženy
sexy spodní dámské prádlo
souprava dmáského spodního prádla
body spodní prádlo

TOP 5 produktů podle HEURÉKY

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..