Trendy dámské podzimní boty

Dámské boty na podzim 2021

Pomalu se blíží čas, kdy vyměníme páskové sandálky za trendy dámské podzimní boty. Dnes vás seznámíme s 8 nejdůležitějšími typy dámských bot na letošní podzim, které udávají styl. Brzy bude počasí, kdy využijeme nových módních podzimních trendů a k těm potřebujeme i nové podzimní dámské boty.

Podzim je časem pro kotníkové boty, různé druhy tenisek, mokasín a holínek. Tyto klasické boty na podzim letos uvidíme na platformách.

Dámské šněrovací bojové boty

Spárujte je nejen s džíny, ale se sukní nebo šaty vypadá tento styl bot zábavněji.

Dámské mokasíny a polobotky

Mokasíny jsou trendy již několik sezón. Letošní podzim velí mokasínům i polobotkám ve výraznějších barvách nebo na masivnějších podrážkách. Chcete být opravdu in? Oblékněte si do nich vysoké ponožky tak, aby byly vidět.

Dámské podzimní boty s kožešinou

Podzimní trend s kožešinou funguje u všech druhů obuvi i u pantoflí a tenisek.

Dámské podzimní boty – holínky

Dámské holínky jsme hodně využily v loňském roce na procházky. Procházky byly jednou z mála věcí, které nás udržovaly v kondici. Proč v nich nepokračovat a v holínkách, které nás ochrání před mokrýma nohama. Jak se říká:“Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení (boty).“

Dámské tenisky na platformě

Prodlužte své nohy v pohodlí platforem. Platformy se na podzim objevují na všech druzích obuvi, včetně tenisek. U tenisek letošní podzim vyzkoušejte barvy. Prosím jen si nepleťte platformu s klínem. Tenisky na klínku se fakt nenosí. A tenisky s vnitřním klínkem? To vypadá, jak kdybyste měly ortopedické boty. Vyhněte se jim.

Dámské podzimní kotníkové boty

Bez kotníkových bot si neumíme podzim představit. Letos jsou kotníkové boty více v kovbojské stylu, ale chcete-li zvolit klasický styl, také dobře. Kotníkové kozačky vypadají nejlépe k úzkým džínám.

Dámské kožené kozačky pod kolena

Kozačky pod kolena ze sedmdesátých let jsou zpět. Tento typ bot je absolutně všestranný. Hodí se jak k sukním, tak ke kalhotám. Letošní podzim vynechte semišové kozačky a upřednostněte kožené kozačky a nejlépe v hnědé barvě.

Dřeváky

Dolaďte dřeváky ze sedmdesátek zvonovými džíny.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version