Tipy pro zimní módní oblečení

5 tipů na dámské zimní módní oblečení

Jak vypadat v zimním módním oblečení trendy a přitom, aby vám nebylo zima,  není tak úplně jednoduché. Pokud jde o váš zimní šatník, samozřejmě, že prvotním úkolem zimního oblečení je, aby vám bylo teplo. To ale neznamená, že musíme vypadat jak nabalená cibule. Můžeme vybírat módní zimní oblečení tak, aby naší postavě lichotilo a ještě nám bylo teplo. Hodně z tohoto klíčového zimní oblečení již pravděpodobně vlastníte, jako jsou například zimní svetry. Svoje módní zimní oblečení můžete vylepšit například koženými kalhotami nebo plyšovými kabáty.  Aby vám bylo teplo, noste 3 vrstvy oblečení – základní vrstvu, střední vrstvu a vnější vrstvu.

Tip č. 1 pro zimní základní vrstvu

Nejvíce v teple vás udrží termoprádlo, které může být vyrobeno z různých materiálů. Funkcí termoprádla je  odvádět veškerý pot z  těla  a tím se zabrání prochladnutí. Bavlněné spodní prádlo je úžasné a prodyšné, ale do zimního počasí není vhodné, protože zadržuje vodu a když se zpotíte, tak zůstanete ve vlhku.

Tip č. 2 – účelné vrstvení

Účelným vrstvením dosáhneme, že nám bude teplo a ještě budeme vypadat trendy. Klíčem je správný výběr materiálu, který nabízí teplo a není tlustý (například kašmír). Nezapomeňte, že vrstvit můžete i  šátky, hrát si s jejich délkami tak, aby lichotily vaší postavě. Další výhodou vrstvení je, že vrstvy v místnostech nebo autě, můžete postupně odkládat.

Tip č. 3 – kožešina

Módní zimní oblečení lemované umělou kožešinou pozvednou váš outfit o level výše. Vyměňte vaši sportovní bundu za kožich nebo vlněný kabát lemovaný kožešinou.

Tip č. 4 – barevné šály, rukavice a čepice

Pokud nosíte každý den stejný zimní kabát, můžete jej doplnit  různými šálami, čepicemi nebo rukavicemi. Barevný kašmírový kulich nejen oživí váš outfit, ale ještě vás zahřeje.

Tip č. 5 – zimní boty

Oživte vaše zimní oblečení zajímavými botami ve kterých vám nebude zima a ani sníh vás nepřekvapí. Nezapomeňte se při výběru zimní obuvi podívat na podrážku, aby byla hrubá a neklouzala vám. Další důležité vlastnosti u zimních bot jsou izolace a voděodolnost. Zajímavé jsou boty zdobené kožešinou

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version