Silvestr v době koronaviru

Slavíme Silvestra v Covid situaci

I když většina z nás bude slavit Silvestra doma, neznamená to, že oslava Nového roku musí být nudná.  Rok 2020 byl bezpochyby  velmi náročným rokem a mnoho z nás si přeje, aby už tento rok skončil a hledíme s nadějí do příštího roku. Stojí nám Silvestr a oslava Nového roku za to, abychom riskovali své zdraví? Nestojí!! Oslavme příchod Nového roku v bezpečí našeho domova.  Možná si říkáte, že oslavovat Nový rok doma je nuda, ale není tomu tak. Záleží jen na vás. Můžete se vyfiknout, nebo můžete zůstat v teplácích. Tak vám pro inspiraci přinášíme  v Magazínu móda pár tipů na domácí oslavu.

1/ Pokud se vám nechce slavit, tak neslavte!

I na Silvestra si můžete užít domácí klid a pohodu zachumlaní v dece s dobrým jídlem, pitím a s dobrým filmem na sedačce. Také můžete nanosit všechny polštáře a deky na podlahu v obýváku, okolo sebe umístit dobroty a užívat si pohody.

 

2/ Využijte toho, že jste na Silvestra doma s dětmi a uspořádejte silvestrovskou párty dětem

Vyzdobte slavnostně celý byt, hrajte s nimi deskové hry.  Naplňte nafukovacími balónky prostěradlo, které bude u stropu a o půlnoci prostěradlo uvolněte. Pro sebe připravte šampaňské a pro děti kupte dětské šampaňské. připravte dětem občerstvení z toho, co mají rády – zmrzlina, čokoláda….. Uspořádejte pro děti hledání pokladů. To děti milují. Zorganizujte jednoduché soutěže – kdo vydrží nejdéle stát na jedné noze se zavřenýma očima apod.

3/ Uspořádejte virtuální Silvestr oslavu

Naplánujte si na Silvestra čas setkání se svými přáteli online, abyste si mohli najednou připít a vstoupit společně online do Nového roku.  Hezky se oblékněte, namalujte a připijte si online.


4/ Připravte si slavnostní jídlo

Vzhledem k tomu, že na Silvestra zůstanete vzhůru do půlnoci, budete chtít dostatek občerstvení a různých dobrot do kterých se budete moci zakousnout. Nakupte si ty luxusní sýry a luxusní druhy šunky. Oslava Silvestra je dobrá omluva, ne? Nechce se vám nic dělat? Tak si nějaké dobroty na oslavu Silvestra objednejte. Třeba Sushi.

5/ Připravte se na Silvestr půlnoc

Nakupte konfety, pravé šampaňské, voňavé svíčky a prskavky.

Magazín móda vám všem přeje krásný nový rok, hodně zdraví a aby ten rok 2021 byl pro nás všechny lepší než ten minulý.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..