Jak se obléknout na první návštěvu u budoucí tchýně

Vánoce bývají jednou z prvních příležitostí k návštěvě rodičů vašeho budoucího partnera. První setkání velmi často nastaví základ vašich budoucích vztahů. Určitě chcete zapůsobit co nejlépe a pečlivá příprava je nutností.

  1. Váš make up by měl být přirozený. Sjednoťte pleť jemným make upem. Stačí stíny a řasenka. Zapomeňte na linky nebo silné kouřové líčení i na hodně výraznou rtěnku.
  2. Outfit by měl být elegantní a neformální. Na místo odhaleného dekoltu a minisukně těsně pod zadek vsaďte na model lichotící vaší postavě. Kalhoty a halenka nebo šaty, které neodhalují příliš mnoho. Zkrátka buďte konzervativní. Žádné roztrhané džíny.
  3. Pozor na detaily jako jsou nehty a šperky. Nehty samozřejmě upravené bez extravagancí jako je zdobení apod. Šperky šetřete, nejste vánoční stromeček. Nevolte příliš vysoké podpatky.
  4. Buďte připravená na různé všetečné otázky. Když na něco nechcete odpovědět, odveďte hovor jinam. To víte, je to matka Vašeho partnera a bojí se, aby byl její syn s Vámi šťastný. (vím o čem mluvím, mám také dospělého syna).
  5. Něco své budoucí tchýni pochvalte. Je jedno co. Jídlo, oblečení, byt, syna. Jak jednoduché
  6. Zapomeňte na své zájmy. Baví ji vařit? Povídejte si s ní o vaření.
  7. Ne abyste se s partnerem začali hádat. Kousněte se do jazyka a vytmavte mu to doma.
  8. Nezapomeňte na sílu úsměvu. Ne nuceného, ale takového, co vychází z Vás.
  9. Přineste malý dárek. Kytkou nikdy nic nezkazíte.
  10. Nabídněte jí pomoc při sklízení ze stolu. Stejně nebude chtít a Vám pusa neupadne.

Hlavně buďte přirozená a klidná. Vaše budoucí tchyně je jistě ze setkání stejně nervózní jako Vy. Přeji Vám hodně štěstí a hezké Vánoce.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..