Barvy oblečení, nejlepší barvy jaro/léto 2019

Barvy oblečení jaro/léto 2019

Jaké barvy se budou letos nosit na jaře a v létě?

Velmi často rozhoduje barva o tom, jaké oblečení si vybereme. O tom, jaké oblečení bude letos módní jsem vám psala tady: módní trendy jaro/léto 2019. Tak bych vám ráda ještě řekla, v jaké barvě si oblečení vybrat. Samozřejmě záleží nejvíce na tom, jakou barvu máte ráda a jaká vám sluší. Ale možná je na čase vyzkoušet něco nového. Jestli se některé barvy bojíte, zkuste ji pouze na doplňcích a třeba si ji zamilujete.

Žlutá
Barva slunce, kterou rozjasníte svůj den. Žlutá je spojená se smíchem a štěstím, a to je důvod, proč ji zařadit do svého šatníku s oblečením. Světlým typům většinou nesluší žlutá k obličeji, ale to neznamená, že ji nemohou zařadit do svého šatníku.
S čím kombinovat žlutou barvu
Žlutá barva je skvělá v kombinaci s neutrálními odstíny. Dobře vypadá s bílou. Máte-li odvahu vyzkoušejte kombinaci se zelenou nebo modrou.

Oranžová
Oranžová je barva optimismu. Pokud zvolíte správný odstín, funguje tato barva pro každou z vás. Vybrat si můžete od ostré oranžové přes pastelovou oranžovou. Pantone udává oranžovou jako barvu roku 2019
S čím kombinovat oranžovou
Je to velmi silná barva a vypadá dobře na doplňcích v kombinaci s neutrálními barvami. Tuto kombinaci zkuste doplnit tmavě modrou. Chcete být za elegantní dámu? Kombinujte oranžovou s černou nebo šedou barvou.

Modrá
Nosí se jak jasně sytá modrá, tak bleděmodrá (miminkovská). Je to barva stvořená hlavně pro blondýnky.

S čím kombinovat modrou
Modrá funguje výborně s bílou nebo žlutou. Pastelovou modrou můžete kombinovat s jakoukoliv jinou pastelovou barvou.

Neutrální
Odstíny béžové se nosí od hlavy až k patě. Nejedná se o úplně nový trend, ale na jaře 2019 bude stále pokračovat. Jak nosit monochromatický outfit si můžete přečíst tady

Cord Detail Baker Boy Cap

Vzory
Zebří potisky, potisky, které bývají na šátcích, teď budou na oblečení, černobílé puntíky, černobílé šachovnicové vzory, smíšené vzory, batika

Zebra Print Pocket Patched Shirt
Patchwork Pleated Skirt

Neon
Nejvíce se bude nosit neonová zelená. Doporučuji začít pomalu a přidat neonové barvy jen trochu na doplňcích. Pokud máte odvahu vypadat jinak, jděte i do neonového oblečení a kombinujte ho s neutrálními barvami.

Neon Pink Belted Faux Leather Trench Coat
High Neck Neon Lime Form Fitted Tee

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na bílou, stříbrnou a lila, jejichž trend stále pokračuje.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..