Módní trendy sluneční brýle 2022

Nejlepší módní trendy slunečních brýlí

Při koupi  módních trendů slunečních brýlí je zapotřebí zvážit mnoho věcí. Častá otázka bývá:“ Sluší mi tyto sluneční brýle?“ Samozřejmě je důležité, abyste se ve svých nových slunečních brýlích cítily dobře a slušely vám, ale stejně důležité, možná ještě důležitější je, aby módní trendy brýle chránily váš zrak.

UV paprsky totiž mohou poškodit náš zrak, a to dokonce i v zimě. Dlouhodobé vystavení UV záření je spojováno například i se šedým zákalem, a proto je obzvláště důležité, abyste si koupily sluneční brýle, které nabízí vysokou úroveň ochrany proti UV záření. Módní trendy sluneční brýle dodají tu konečnou tečku vašemu každodennímu letnímu oblečení.

Jaké módní trendy sluneční brýle se hodí k vašemu obličeji

Obvykle je nejlepší vyvážit své rysy. Pokud máte ostré rysy, výrazné lícní kosti, volte sluneční brýle s kulatějšími a měkčími hranami. A naopak, pokud máte kulatý obličej, budou vám více slušet sluneční brýle ve čtvercovém nebo obdélníkovém stylu. Pokud je váš obličej drobný, vyhněte se obrovským brýlím, byla byste v nich utopená. Jakou barvu rámečků slunečních brýlí vybrat? Pokud máte tmavší pleť, budou vám prakticky slušet skoro všechny barvy. dejte si pozor, pokud jste bledšího typu. pak se vyhněte černým obroučkám a volte raději jemné pastelové barvy.

Módní trendy slunečních brýlí

Pastelové barvy

V roce 2022 jsme se zaměřili na trend jemných pastelů, jako je levandule, broskvové a nebesky modré. A jeden tip? Zkuste sladit vaše obroučky slunečních brýlí s vaším outfitem.

Oversized sluneční brýle

70. léta nikdy nevyjdou z módy, a to rozhodně platí i pro trendy slunečních brýlí.

Barevná skla slunečních brýlí

Zkuste vyměnit obvyklá černá skla za barevná. Modrá, růžová nebo zelená skla vám pomohou vystoupit z davu.

Zajímavý tvar obrouček

I ty nejjednodušší outfity budou vypadat zajímavě, když přidáte neobvyklé rámečky slunečních brýlí.

Bílé rámečky

Bílé sluneční brýle jsou ideální stylovou vychytávkou k nošení po celý rok. Tip? Velmi vhodné pro starší ženy-rozjasní vaši tvář a uberou věk.

Trendy klasika

Ano, existují obroučky, které nikdy nevyjdou z módy. Pokud hledáte opravdu nadčasový pár, který funguje po celý rok, vsaďte na želvovinu se zelenými čočkami.

Heureka.cz – sušička

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..