Kabelky na podzim, módní trendy kabelek

Kabelky podzimu 2019, módní trendy kabelek

Módní trendy kabelky podzimu 2019 jsou zde. Pomalu je čas uklidit letní slaměné kabelky a připravit se na nové podzimní trendy. Snad každá žena potřebuje na podzim novou kabelku, boty a kabát.  Než se podíváte na nejlepší a nejdůležitější módní trendy kabelek podzimu 2019, nezapomeňte si přečíst módní trendy oblečení na podzim 2019 a módní trendy obuv na podzim 2019. Kabelky na podzim 2019, které jsou módní jsou z různých materiálů, různých velikostí a neobvyklých tvarů. Nejmodernější kabelky jsou buď obrovské nebo úplně maličkaté, tzv. mikro. Takže pojďme se podívat na 7  nejdůležitějších a největších módních trendů kabelek podzimu 2019.

Ledvinky

Ledvinku nebo-li tašku na opasek, kterou jste si nedávno koupily, je na podzim 2019 stále v pohodě. Až přijde zima, budete rády, že máte kabelku okolo pasu a vaše ruce mohou zůstat v kapsách.

Answear - Ledvinka
Parfois - Ledvinka
Dkny - Ledvinka
Answear - Ledvinka

Kožešinové kabelky

Pravé i umělé kožešiny jsou jedním z klíčových trendů letošního podzimu. Barevná chlupatá taška by vám neměla chybět.

Kabelky neobvyklých tvarů

Kabelky ve tvaru kostky nebo různé neobvyklé geometrické tvary. Některé tvary jsou tak speciální, že nejdou ani pověsit přes rameno.

Mikro kabelky a dvojité kabelky

Tyto miniaturní kabelky bych nazvala spíš kabelčičky.  Nevejde se do nich skoro nic. Nosíte je buď v ruce nebo zavěšené na krku. Viděla jsem je i přivázané na botě nebo jako náramek na ruce. Mohou být i součástí velkých kabelek. Dvě kabelky jsou lepší než jedna, ne?

Nadměrné kabelky

Jsou protikladem mikrokabelek. Čím větší, tím lepší.

Medicine - Kabelka Tapestry Stripes
Lauren Ralph Lauren - Kabelka
Tommy Hilfiger - Kabelka

Kabelky s řetězovým řemínkem

Velké řetězy se budou nosit i na krku, tak není divu, že se objevily i na kabelkách. Zkrátka řetězy jsou zpět a v plné síle.

Prošívané nafouknuté tašky

K prošívaným nafouknutým kabátům se letos přidaly i nafouknuté prošívané tašky. Jsou vyrobeny z barevného saténu nebo  nepromokavého materiálu. Bohužel jsem zatím takovou nenašla.

Jakou kabelku nejraději nosíte vy? Dejte nám vědět do komentářů.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..