Jak nosit denim on denim?

Být oblečená celá v džínovině je velmi módní, ale není to tak jednoduché, jak se zdá. Po přečtení tohoto článku to už pro vás jednoduché bude, protože si řekneme pár pravidel, a vy už budete vědět, jak oblečení z džínoviny kombinovat. Jestli si totiž myslíte, že jenom na sebe hodíte džíny a džínovou bundu a jste oblečená podle poslední módy “Denim on denim”, tak se mýlíte. Tady máte 4 nejdůležitější body jak toto oblečení zvládnout.

1/ Pokud jste úplný začátečník, tak si hrajte s barvami. Kombinujte různé odstíny džínoviny. Vyzkoušejte například modré džíny a bílou džínovou bundu nebo černé džíny a košili chambray (materiál podobný džínovině, ale je hladší a lehčí s jemným leskem).
Další doplňky už by z džínoviny být neměly. To byste byly předžínované.

2/ Obecně platí, že tmavé odstíny zeštíhlují. To víme všechny. Takže pro nás všechny, které nemáme úplně malý zadeček, tmavší džínovinu na spodní část těla a světlejší a z lehčí džínoviny na vrchní část těla.

3/ Kombinujte různé odstíny denimu i materiál. Nebojte se roztrhaných džín a doplňky používejte co nejjednodušší.

4/ Když máte na sobě džínové oblečení, vyhněte se kovbojským botám i páskům (pokud nechce vypadat jako kovboj). Doplňte Denim on denim raději podpatky, červenou rtěnkou a luxusním páskem.

Tmavě modré boyfriend džíny s potrhaným efektem Dorothy Perkins
Bílá džínová bunda Jacqueline de Yong Cate Loose
Modrá džínová bunda Zizzi
Světle modré straight džíny s vysokým pasem DKNY
Tmavě modré dámské straight džíny Calvin Klein Jeans
Světle modrá džínová košile ONLY Nori
šedá džínová košile VERO MODA Vera
Sdílejte