Doplňky k plavkám na pláž

Doplňky k plavkám na pláž

Plážové doplňky k plavkám vám pomohou, abyste na pláži v plavkách vypadala elegantně.  Pokud chcete vypadat moderně a stylově, dámské plavky bez módních doplňků, to zkrátka nejde. Jaké doplňky k plavkám jsou letos nejmódnější a nejstylovější? Doplňky plavky přehled naleznete tady: Módní a stylové doplňky. Na pláži se dá dělat spoustu zábavných věcí. Můžete si zaplavat, jít na nějakou atrakci, opalovat se nebo se jednoduše procházet po pobřeží. Předpokládám, že  plavky , které jsou vhodné pro váš typ postavy již máte. Jako doplňky k plavkám by vám neměly chybět módní žabky a přes plavky lehké šaty. Takže zbývají ty módní doplňky.

Stylové sluneční brýle na pláž

Sluneční brýle jsou pro vás nezbytný stylový módní doplněk. Investice do brýlí, které vám sluší, se vyplatí! Nechce se Vám na pláži se líčit? Nahodíte pouze sluneční brýle a rtěnku a můžete vyrazit na pláž.Nezapomeňte zkontrolovat UV filtr. Tmavé brýle bez UV filtru Vám mohou poškodit zrak!! Pokud sluneční brýle ztrácíte, ozdobte je trendy řetízkem a budete mít své sluneční brýle vždy při ruce. Jo a letos si můžete klidně dovolit neonové barvy obrouček.

Módní klobouk na pláž

Nechcete, aby Vám přibývaly vrásky? Chcete být za dámu? V tom případě si nezapomeňte nasadit jako doplněk k plavkám klobouk se širokým okrajem. Čím širší, tím lepší. Praktická stránka klobouků je jasná. Ochráníte svoji tvář před sluncem. A navíc  jsou klobouky úžasným stylovým módním doplňkem. Na pláži užijete slaměný. Pokud nemáte rády klobouk, nahraďte ho módní čelenkou do vlasů.

Módní plážové tašky jako doplněk k plavkám

Do plážové tašky musíme dát takovou spoustu věcí. Vyberte síťovou nebo plátěnou.

Doplňky k plavkám – Vlasové sponky

Velkým trendem jsou letos ozdobné sponky do vlasů. Na pláži je určitě využijete. Nejvíce trendy jsou sponky ozdobené perlami.

Řetízek na kotník jako doplněk k plavkám

Přitáhněte pozornost ke svým krásným štíhlým kotníkům a ozdobte jej řetízkem. Jsou k dispozici v různých stylech-zlato, stříbro, mořské mušle…. Určitě nějaký zajímavý řetízek na kotník vyberete.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version