Doplňky k plavkám na pláž

Doplňky k plavkám na pláž

Plážové doplňky k plavkám vám pomohou, abyste na pláži v plavkách vypadala elegantně.  Pokud chcete vypadat moderně a stylově, dámské plavky bez módních doplňků, to zkrátka nejde. Jaké doplňky k plavkám jsou letos nejmódnější a nejstylovější? Doplňky plavky přehled naleznete tady: Módní a stylové doplňky. Na pláži se dá dělat spoustu zábavných věcí. Můžete si zaplavat, jít na nějakou atrakci, opalovat se nebo se jednoduše procházet po pobřeží. Předpokládám, že  plavky , které jsou vhodné pro váš typ postavy již máte. Jako doplňky k plavkám by vám neměly chybět módní žabky a přes plavky lehké šaty. Takže zbývají ty módní doplňky.

Desigual barevné maxi šaty Vest Patrice s barevnými motivy - L
Desigual bílé pantofle Shoes Slide Logomania - 36

Stylové sluneční brýle na pláž

Sluneční brýle jsou pro vás nezbytný stylový módní doplněk. Investice do brýlí, které vám sluší, se vyplatí! Nechce se Vám na pláži se líčit? Nahodíte pouze sluneční brýle a rtěnku a můžete vyrazit na pláž.Nezapomeňte zkontrolovat UV filtr. Tmavé brýle bez UV filtru Vám mohou poškodit zrak!! Pokud sluneční brýle ztrácíte, ozdobte je trendy řetízkem a budete mít své sluneční brýle vždy při ruce. Jo a letos si můžete klidně dovolit neonové barvy obrouček.

Roberto Cavalli Sluneční brýle Modré
Komono Renee Ruby

Módní klobouk na pláž

Nechcete, aby Vám přibývaly vrásky? Chcete být za dámu? V tom případě si nezapomeňte nasadit jako doplněk k plavkám klobouk se širokým okrajem. Čím širší, tím lepší. Praktická stránka klobouků je jasná. Ochráníte svoji tvář před sluncem. A navíc  jsou klobouky úžasným stylovým módním doplňkem. Na pláži užijete slaměný. Pokud nemáte rády klobouk, nahraďte ho módní čelenkou do vlasů.

Doca Slaměný klobouk 47224
Dámský klobouk
Dámský klobouk k dozdobení
Dámský klobouk / slamák s mašlí

Módní plážové tašky jako doplněk k plavkám

Do plážové tašky musíme dát takovou spoustu věcí. Vyberte síťovou nebo plátěnou.

ta?ka Kbas 085610AZ - Multicolor one size
Zwillingsherz Plážová taška 'Ostsee' modrá / bílá

Doplňky k plavkám – Vlasové sponky

Velkým trendem jsou letos ozdobné sponky do vlasů. Na pláži je určitě využijete. Nejvíce trendy jsou sponky ozdobené perlami.

Pico For EDITED šperky do vlasů 'Ribbon' zlatá
Francouzská spona do vlasů s broušenými kamínky s ab efektem list
Řetízek na kotník jako doplněk k plavkám

Přitáhněte pozornost ke svým krásným štíhlým kotníkům a ozdobte jej řetízkem. Jsou k dispozici v různých stylech-zlato, stříbro, mořské mušle…. Určitě nějaký zajímavý řetízek na kotník vyberete.

Troli Bronzový řetízek na nohu se sl?n?tem
Cluse řetízek na nohu CLJ32001

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..