Podzim 2020 dámské klobouky

Klobouky na podzim 2020

Klobouky na podzim 2020 jsou skvělým doplňkem, který vylepší vaše oblečení. Není žádným tajemstvím, že žádný outfit není úplný, pokud k oblečení nepřidáte ty správné módní doplňky. Jedním z doplňků, který je často přehlížen, jsou klobouky a čepice. Klobouky nejen, že vylepší váš vzhled, ale navíc jsou docela praktické, zejména, když se ochladí. Dalším bonusem je, že pokud vaše vlasy nemají svůj den, módní klobouk vaše vlasy zakryje. Ať chceme, nebo ne, přichází podzim a k podzimním botám, svetrůmkabátům budeme za chvíli potřebovat i nějakou pokrývku hlavy.  Je několik módních stylů klobouků, které je na podzim a zimu 2020 velmi trendy. Naše tipy zahrnují klobouky, čepice, barety a další, z materiálů jako je kůže, vlna, kašmír, manšestr i umělá kožešina. Velkým hitem je zdobení pokrývek hlavy  perlami, flitry a řetízky.

Tak, jdeme na to! Jaké jsou nejlepší klobouky na podzim 2020?

Barety na podzim 2020

Baret se nosí již celá desetiletí. Letošní podzim je plný barevných baretů a z různých materiálů. Pokud jste nikdy baret nenosily, kupte si raději trochu větší. Těsný baret je nepříjemný. Nosit baret můžete nosit na tisíc způsobů a žádný není špatně. Baretem přidáte eleganci, i když máte na sobě obyčejné džíny. Chcete-li přidat baretu na módní nádech, kupte si barevný baret.

Dámská bekovka na podzim 2020

Dámská bekovka je stylově něco mezi kšiltovkou a baretem. Na podzim 2020 jsou vidět z různých materiálů. Doporučujeme si pořídit bekovku například v kůži. Ideální rekvizita na fotografování nejen pro foto modelky.

Klobouk-kbelík na podzim 2020

Letos v létě byl klobouk – kbelík jedním ze základních doplňků letního šatníku a trend klobouk-kbelík pokračuje a nosí ho celebrity i milovníci pouličního stylu.

Dámské klobouky na podzim 2020

Klobouky Fedora (klobouky s okrajem) se nosí již více jak 100 let. Nákupem tohoto klobouku neuděláte chybu, protože klobouk Fedora není ani tak o módě, jako o stylu. Většina módních klobouků přichází a odchází, ale Fedora zůstává.

Módní podzimní turbany 2020

Nejúspěšnějším módním trendem letošních klobouků ve světě jsou turbany, ale nemyslím si, že v České republice je někdo bude nosit a ještě k tomu v kombinaci s rouškou. Třeba se ale mýlím a některé české ženy naleznou odvahu si turba nasadit.

Podzimní čepice

Konečně něco, co nám zahřeje i uši. Čepice je snadný způsob, jak přidat do našeho outfitu trochu barevnosti.

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version