Barevné módní trendy podzim/zima 2022

Barevné módní trendy na podzim a zimu 2022

Podívejte se na barevné módní trendy, když hledáte inspiraci pro jakoukoliv novou sezónu. Stačí přidat šátek, kabelku nebo boty v v barvě nové sezóny a hned je váš šatník trendy. Níže uvidíte  8 nejžhavějších barevných trendů  podzim/zima 2022 . Která barva se vám nejvíce líbí a kterou si vyberete?

Neočekávané barevné módní trendy podzimu 2022

Jedním z nejžhavějších barevných módních trendů na podzim bude růžová. Růžová barva bývá většinou spojována s létem a jarem. Letos je ale velmi módní i na podzim a zimu. AŤ si vyberete pastelovou jemnou růžovou, nebo jasně růžovou, neuděláte chybu.

Barevný módní trend na podzim a zimu – pastelová jemná růžová

Barevný módní trend na podzim a zimu – jasně růžová

Další neočekávanou trendy barvou podzimu je jasně žlutá. Ať si vyberete jakýkoliv odstín žluté  od pastelové až po zářivé, nebo hořčicové, neuděláte chybu. Všechny tyto tóny žluté byly na přehlídkách k vidění.

Barevný módní trend na podzim a zimu- odstíny žluté

Jednou z  barev, která je dokonalá  na nošení kdykoli v roce je zelená. Klíčovým odstínem zelené pro letošní podzim je zářivý, smaragdový odstín zelené.

Tradiční módní barvy na podzim 2022

Tradiční trendy barva je modrá. Letos na podzim převládá blankytně modrá. Myslím, že to je ta trendy barva, kterou si mnoho žen letos na podzim vybere.

Blankytně modrá

Barevný módní trend na podzim a zimu – hnědá čokoládová je klasická barva, která se na podzim hodně nosí. Letos vybírejte barvu hořké čokolády.

Jste milovnicí černé? Směle do této klasické trendy barvy. A černou si oblečte od hlavy až k patě.  Budete vypadat vyšší a štíhlejší. Nezapomeňte ale na míchání textur.

 

Mohlo by se vám také líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Exit mobile version